Koczek na wesele – wisienka na stylizacyjnym torcie

koczek na wesele

Kok to fryzura niegdyś zarezerwowana jedynie dla rodziny królewskiej. Młode księżniczki i królowe zachwycały eleganckim upięciem podczas uroczystych bali i przyjęć na dworze. Obecnie upięcie to traktowane jest jako idealna fryzura na wesela. To uniwersalne uczesanie pasuje do każdego stroju i do każdej okazji. 

Hiszpański kok na wesele

Upięcie to jest idealną fryzurą weselną i ślubną. Dzięki dodatkom możesz nadać fryzurze dowolnego charakteru, w zależności od uroczystości. Elegancki srebrny grzebień z kamykami nada całej stylizacji wytwornego charakteru. Natomiast wianek wykonany z naturalnych kwiatów będzie idealnym uzupełnieniem koronkowej sukni ślubnej w stylu boho. Kok hiszpański obecnie jest bardzo modnym upięciem wśród panien młodych i ich drużek.

Gładki kok

Prosty i klasyczny kok, który podkreśla rysy twarzy. Szykowne wesele z pewnością jest idealnym momentem na upięcie gładkiego koka. Fryzura ta nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego niezależnie od tego, ile masz lat i jaki charakter ma wesele, możesz być pewna, że to upięcie zachwyci wszystkich. Ze względu na jego uniwersalność możesz go ozdobić dowolnymi dodatkami.

Kok z warkoczem

To musi być miłość. Przy czym proszę zwrócić uwagę na kok z warkoczem zdobiący głowę panny młodej.

Gwiazdy na czerwonym dywanie bardzo często decydują się na to efektowne upięcie ze względu na proste wykonanie, ale jakże zachwycający efekt końcowy. Kok z warkoczem lub warkoczykami jest idealnym upięciem na ślub w stylu boho. Możesz uzupełnić go drobnymi kwiatkami, które nadadzą Ci dziewczęcego uroku.

Kok francuski – kok banan

Popularny kok, który można wykonać w bardzo prosty sposób. Eleganckie upięcie z efektywną spinką lub grzebykiem sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa dama. Klasyka i minimalizm w połączeniu z bogato zdobioną suknią ślubną to bardzo mądre rozwiązanie, by nie przesadzić z przepychem. Kok ten jest zawsze mocno utrwalany, przez co możesz mieć pewność, że utrzyma się całą noc bez dodatkowych poprawek.

Kok grecki

Podstawową ozdobą tego upięcia jest wstążka lub opaska na czubku głowy. Wszystkie włosy są upięte z tyłu głowy, aby uzyskać jak największą objętość. Jeśli Twoja suknia jest prosta, wybierz błyszczącą opaskę z kamykami lub srebrną wstążkę, która łagodnie będzie opadać na ramiona. Mimo klasycznego upięcia odpowiedni dodatek sprawia, że fryzura staje się bardzo efektowna. 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl