Kolekcja jesień-zima 2013/14!

Nowa kolekcja fryzur na sezon jesień-zima 2013/14 różni się od pozostałych. Niespodzianką są opracowane przez zespół naszej Akademii: Beatę Berendowicz, Sławka Kublina i edukatorów, nowe techniki strzyżeń. Zobaczcie sami!

Kobieta Hi-tech

Pewność siebie, niezależność i siła. Jesienno-zimowa kolekcja zespołu Berendowicz&Kublin nosi cechy współczesnej kobiety i gloryfikuje jej zmysłowość. Elementy stylizacji hi-tech przejawiają się w geometrycznych cięciach, konstrukcyjnych formach i melanżu kolorów.

Styliści kreowanie wizerunku i wyznaczanie trendów uważają za najważniejsze kierunki fryzjerstwa. Dlatego też, w tej kolekcji opracowali nowe techniki strzyżeń, w których separacje i sekcje odwzorowują fryzurę współczesnej kobiety.

Istotną rolę odgrywają tajemnicze brązy, odcienie miedzi, refleksy czerwieni oraz chłodny blond, podkreślające linie strzyżeń.

Stylizacja fryzur hi-tech: Beata Berendowicz, Sławek Kublin
Paweł Nabrdalik, Dawid Ślusarczyk

Modelka na zdjęciu powyżej: Emanuela Sutyła
Bluzka i spodnie H&M
Marynarka ZARA
Biżuteria Glitter
Stylizacja i make-up: Aleksandra Gęgotek
Fot.: Tomasz Fryszkiewicz/www.fryszkiewicz.com

Modelka za zdjęciu poniżej: Gabriela Skórska
Bluzka i spódnica H&M
Stylizacja: Aleksandra Gęgotek
Make-up: Maria Grzęda
Fot.: Tomasz Fryszkiewicz/www.fryszkiewicz.com

Geometryczny wymiar fryzur przełamują zmysłowy makijaż i elementy mody glamour. Eklektyzm kierunków wyrażony zostaje w delikatnych materiałach i sezonowej ferii kolorów.

Kolekcja rysuje portret kobiety wielowymiarowej: zdecydowanej, niezależnej, a zarazem subtelnej i romantycznej. Za tymi projektami stoi idea współczesnej zmysłowości w wymiarze hi-tech!

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl