Lady in Black – kolekcja jesień/zima 2015

raaazem Lady In Black

Poznaj tytułową Lady in black

Lady In Black to kobieta nowoczesna. Jest ona świadoma swojego piękna, nie boi się żadnych zmian. Kobieta, której styl uzależnia, a mężczyźni są w stanie zrobić dla niej wszystko. Zakładając sobie cele, nie zważa na przeszkody, które pojawiają się na drodze.

Jak ona to robi?

Nasza ,,famme fatale” to kobieta o urokliwym temperamencie. Sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku. Mocny makijaż podkreśla nieugięty charakter. Ubiera się w czarne, klasyczne stylizacje, subtelnie akcentując swoją zmysłowość. Umiejętnie łączy wszystkie te aspekty, w nowatorski sposób pobudzając fantazję.

Lady in black doskonale czuje się, gdy jej twarz otula burza loków, bądź retro fale w stylu Marilyn Monroe. Stawia na maxi objętość i uniesienie. Drapieżna, demoniczna, o usposobieniu współczesnej diablicy. Nasze modelki „famme fatale”, wybierają zmysłowe oblicza koloryzacji, wykorzystując blondy i różne jego odmiany. Zgrabne łączenie różnych barw, doskonale ukazuje melanż kolorystyczny. Blondy można niekonwencjonalnie wzbogacić o takie odcienie jak miedziano-złote, beżowe czy niebiesko-popielate.

Ciemne tło jest dopełnieniem, tajemniczego i mrocznego klimatu, tworzonego przez nasze trzy piękne boginie ciemności. Ich tajna broń ujawnia się w niesamowicie hipnotyzującym spojrzeniu. Poczucie stylu wraz z świadomością, iż nie mają sobie równych, pozwala im zniewalać zmysły i usidlać duszę.

A TY – uległeś już jej urokowi? Uważaj, od niej nie da się uwolnić!

Obejrzyj galerię kolekcji Lady in black

Stylizacja fryzur: Sławek Kublin

Modelki: Aleksandra Śleziak, Paulina Jaromin, Oliwia Chwalińska

Stylizacja: Michał Niedopytalski

Wizaż: Izabela Hajdas Make UP

Fotograf: Jakub Kobyliński/Modest Studio

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy powstaniu najnowszej produkcji. Efekty współpracy widoczne na zdjęciach, które idealnie oddają klimat kolekcji.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl