Magistral Kerastase – sposób na suche włosy

Magistral Kerastase  – kosmetyki, które na co dzień pozwolą nawilżyć Twoje suche włosy

Nasze klientki już zdążyły pokochać Protokół Magistral za to, że nic nigdy wcześniej nie nawilżało ich włosów w tak widoczny i ekstremalnie mocny sposób.

Gama Magistral od Kerastase to jednak nie tylko Protokół, który wykonasz w profesjonalnym salonie fryzjerskim, ale też kosmetyki, bez których nie obędziesz się na co dzień, jeśli Twoim włosów brakuje nawilżenia.

suche włosy

Cała gama przeznaczona jest do włosów bardzo suchych. Zawiera w sobie kompleks z Irysa oraz ekstrakt z żywicy Benjoin.

Kąpiel dla suchych włosów MAGISTRAL

Po użyciu Twoje suche włosy staną się miękkie i intensywnie odżywione. Dzięki oczyszczeniu są również przygotowane na działanie kolejnych gestów pielęgnacyjnych.

Każda kąpiel od Kerastase to tak na prawdę koncentrat, dlatego mimo iż jest droższa od tych szamponów, które dostaniesz w popularnej drogerii, wystarczy na dłużej.

UWAGA Jeśli Twoje włosy nie są zbyt gęste, użyj innej kąpieli z serii NUTRITIVE, ponieważ szampon Magistral może je lekko obciążyć.

suche włosy suche włosy

Odżywka dla suchych włosów MAGISTRAL

To gwarancja dogłębnego nawilżenia włosów. Odżywka jest lekka dla włosów, nie obciąża ich, dlatego można używać jej przy każdym myciu. Jej formuła zapewnia łatwe spłukiwanie.

Nadaje suchym włosom miękkości i wygładzenia. Można używać jej również przy włosach niezdyscyplinowanych.

suche włosy

Maska do suchych włosów

Maska do suchych włosów Magistral to prawdziwa petarda nawilżenia dla bardzo suchych włosów. Obecnie najmocniejszy produkt do używania w domu, jaki marka Kerastase kiedykolwiek wypuściła. Na zastosowanie tego produktu potrzebujesz mieć co najmniej 5 minut extra w porównaniu do użycia zwykłej odżywki. Ponieważ substancje są bardzo mocno skoncentrowane najlepiej stosować ją 1-2 razy w tygodniu.

UWAGA: nakładaj maskę pasmo po paśmie na włosy osuszone ręcznikiem.

suche włosy

Creme MAGISTRAL – GWIAZDA SERII

Oprócz standardowych składników, które znajdują się w każdym produkcie, krem zawiera w sobie również Xsylosę, czyli substancję która chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Nakłada się go na długości i końce włosów przed wymodelowaniem.

To produkt podobny do Nektaru Termicznego. Krem będzie jednak lepszy dla osób, które mają bardzo przesuszone włosy.

Jeśli do tej pory nic nie pomogło Twoim suchym włosom, wybierz serię Magistral Kerastase i ciesz się miękkimi w dotyku i nawilżonymi włosami.

suche włosy-magistral kerastase

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl