Modna fryzura pod czapkę

Modna Fryzura w czapce

Zima jeszcze do nas nie dotarła, ale teraz już coraz częściej nakładamy na głowę czapkę. Dla niejednej z nas wiąże się to z brakiem posiadania modnej fryzury. Ale sezon jesienno-zimowy nie oznacza kiepskiej fryzury! Skorzystaj z naszych propozycji, a czapka na głowie nie zrobi dla Ciebie większej różnicy.

Prosta grzywka

Jesteś posiadaczką prostej, długiej grzywki? Dzięki czapce zyskasz zalotny, a zarazem niesforny charakter. Aby grzywka nie była oklapnięta, przeczesz ją delikatnie na bok. W tym wypadku postaw na czapkę z pomponem, a będziesz wyglądać niezwykle dziewczęco. A gdy wejdziesz do pomieszczenia i ściągniesz nakrycie głowy, wystarczy, że delikatnie przetrzepiesz ją palcami. Chętna na grzywkę? Zapraszamy do nas!

Warkocz na boku

Doskonale pasuje do czapki, jest niezwykle dziewczęca i praktyczna. Ponadto w prosty sposób możesz nadać fryzurze elegancki charakter. W kwestii doboru warkocza masz spore pole do popisu: możesz postawić na zwykły, surowy warkocz, potargany, luźny splot, holenderski bądź kłos. Warkocz na boku będzie wyglądał dobrze zarówno pod czapką, jak i pod beretem czy kapeluszem.

Loki

Kobiece, ponadczasowe, klasyczne loki retro pod czapką nie muszą być oklapnięte. Tak, jak w przypadku grzywki, jeżeli delikatnie przetrzepiesz włosy po zdjęciu czapki, powinny ułożyć się na nowo. Jeżeli mimo wszystko boisz się tego – postaw na luźniejszy model! Włosy kręcone również możesz zapleść czy związać w kucyk na boku, dzięki czemu zyskasz dziewczęcy look. Jeżeli chcesz dodatkowo podkreślić charakter retro – wybierz czapkę w kwiatem z boku.

Koński ogon

Może nieco dziecinny, ale wygodny i praktyczny kucyk nigdy nie wychodzi z mody. W zależności od tego, jaki styl chcesz uzyskać, zwiąż koński ogon mocno albo całkiem luźno. Potargaj go lub wygładź, w zależności od tego, czy chcesz być bardziej rockowa czy elegancka. Rewelacyjnie sprawdzi się również luźno związany kucyk bądź wywinięty. Do czapki najlepiej będzie pasować kucyk zapleciony tuż nad karkiem.

Włosy się puszą i elektryzują?

Nie martw się – choć w okresie jesienno-zimowym włosy często elektryzują się, możesz z tym walczyć. Włosy muszą być dogłębnie odżywione i nawilżone, więc używaj szamponu przeznaczonego do takich zadań. Dwa razy w tygodniu nałóż na włosy maskę nawilżającą, a codzienną stylizację kończ kroplą jedwabiu.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl