Modne trendy fryzjerskie w salonie B&K w 2020 roku !

Nic nie sprawi takiej przyjemności jak rozpoczęcie nowego roku zmianą w wyglądzie. Być może odświeżenie fryzury było jednym z Twoich postanowień noworocznych, które z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować w naszym salonie ????

W tym sezonie trendem będą długie, naturalnie ułożone włosy oraz krótkie, awangardowo ścięte fryzury. Sama zdecyduj, czy chcesz czesać włosy w luźny kucyk nad karkiem, zostawić wygładzone z klasycznym przedziałkiem pośrodku czy zdecydować się na ostre cięcie.

Na Instagramie w dalszym ciągu królują tzw. boby, na które decydują się kolejne influencerki i znane gwiazdy. Bob, który będzie modny w tym sezonie, to ten kończący się dokładnie na linii żuchwy. Powinien być zakończony prostą, ostrą linią i tworzyć symetryczną ramkę wokół twarzy. Włosy ścięte w ten sposób można układać w nieskończoną liczbę fryzur – będą dobrze wyglądały wyprostowane, pokręcone, a także w lekkim nieładzie wystylizowane np. przy pomocy pudru.

Jeśli należysz do grupy odważnych i chcesz wciąż krócej i krócej, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – fryzury w męskim stylu to trend, który coraz mocniej przebija się wśród innych z roku na rok. To cięcie będzie również idealne dla kobiet, które nie lubią poświęcać dużo czasu na skomplikowaną stylizację fryzury każdego ranka. Jeżeli jednak nie jesteś gotowa na taką drastyczną zmianę, zawsze możesz wypróbować krótką perukę lub pobawić się w aplikacji na swoim smartphone i ocenić czy taka fryzura jest akurat dla Ciebie ????

Grzywka to trend, który wraca do łask co kilka sezonów, jednak chyba jeszcze nigdy nie była tak modna jak teraz. Nic dziwnego, fryzury z grzywką wyglądają świeżo i cool w zasadzie z każdą długością włosów. Dodatkowo, dodadzą każdej stylizacji nieco rockowego, zadziornego charakteru.

Jeśli chodzi o koloryzację, stawiamy na bardzo jasny, słoneczny blond lub sombre. Modne będą również intensywne rudości, najlepiej prezentujące się na kręconych lub bardzo prostych włosach.

Odpowiedz na pytanie, czy kiedykolwiek marzyłaś o kolorze włosów, który jest tak wyjątkowy jak Ty sama? Wychodzimy Ci naprzeciw i wprowadzamy w swoim salonie spersonalizowaną koloryzację ChromaID. Bez względu na to, czy chcesz podkreślić swój kolor włosów, dodać im charakteru przez pastelowe pasma, czy całkowicie je odmienić wybierając intensywną stylizację, możesz wybrać koloryzację ChromaID. To, co wyróżnia koloryzację ChromaID, to nie tylko ogromna możliwość personalizacji koloru specjalnie pod Twoje aktualne potrzeby, ale również możliwość stworzenia mieszanki do domu, dzięki której zachowasz niesamowity kolorów włosów na dłużej.

Pamiętaj również o profesjonalnych zabiegach pielęgnujących włosy w salonie i odpowiedniej pielęgnacji w domu. Trwa sezon grzewczy, na zewnątrz jest znacznie niższa temperatura. Nawilżaj włosy i chroń je pod czapką.

Pamiętaj jednak o tym, że fryzura powinna przede wszystkim odzwierciedlać osobowość i pasować do stylu, który preferujesz.

Nie zwlekaj, umów się jeszcze dziś i stwórz swój nowy look ???

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl