MUST HAVE czyli Modne fryzury na jesień 2017

Gdzie szukać najnowszych trendów we fryzurach? Inspiracje można czerpać z magazynów mody, z ulicy i z wybiegów najlepszych projektantów. My jednak skupiliśmy się na Instragramie, gdzie można znaleźć prawdziwy MUST HAVE jeśli chodzi o modne fryzury na sezon jesień-zima 2017/18.

Wspólnie przejrzeliśmy konta top modelek, fotografów mody i najsłynniejszych fryzjerów. Zebraliśmy dla Was garść inspiracji, które z naszą pomocą możecie przenieść na swoje włosy!

 

BLUNT BOB – jesienna fryzura No 1

To tzw. „tępe cięcie”. Opiera się na geometrii, wylansowanej przez mistrza fryzjerstwa Vidal Sassoon.  Figury geometryczne są ponadczasowe. Proste, kompaktowe strzyżenie włosów do linii będzie dodawało objętości, budowało dużo ciężaru w kształcie, sprawiało wrażenie, że włosy są silniejsze i grubsze.

LONG BOB – jesienna fryzura No 2

Ta fryzura jest na topie już od kilku sezonów i wcale nie zapowiada się na to, żeby jej popularność miała się skończyć. Prekursorką tej fryzury była top modelka Freja Beha Erichsen. Gwiazda wybiegów nosi ją jak nikt inny! Pofalowane włosy dodają jej nonszalancji i świeżości.

Zaletą fryzury jest prosta, niewymagająca stylizacja (wystarczy pognieść w naturalny sposób włosy). Długość long bob to również łatwa pielęgnacja, której nie musisz poświęcać zbyt wiele czasu.

STAY WHITE – jesienna fryzura No 3

Białe i siwe włosy nie pasują każdemu. W chłodnych odcieniach nie każdy też czuje się dobrze. Jeśli już jednak zdecydujesz się na ten kolor, wiedz, że wymaga on szczególnie starannej pielęgnacji. W ruch musi pójść szampon ochładzający kolor oraz specjalna maska, aby podtrzymać efekt koloryzacji. Ta fryzura jest droga w utrzymaniu 🙁

 

GINGER – jesienna fryzura No 4

Rudy to nie kolor, rudy to charakter  😀  Odcienie ginger wracają na salony! Wymagają od nas odwagi, ale jeśli juz zaryzykujesz na pewno nie będziesz żałować. Dodatkowo, ten kolor włosów idealnie dopasuje się do militarnej zieleni, która w sezonie jesień zima 2017/18 będzie na topie!

LŚNIĄCE FALE – jesienna fryzura No 5

Wypielęgnowane i lśniące włosy to najpiękniejsza fryzura. Tym razem prezentujemy ją na pofalowanych włosach. Luźne, niezobowiązujące fale to fryzura na każdą okazję. Jeśli w ciągu dnia potrzebujesz mieć fryzurę, która będzie odpowiednia zarówno do pracy jak i na wieczór, ponieważ nie masz zbyt wiele czasu na wizyty u fryzjera, będzie ona idealna dla Ciebie!

 

Wybierając trend dla siebie, należy pamiętać, że nie od mody zależy nasz wygląd, ale od tego, jak fryzjer, który ma ten trend przenieść na naszą głowę, dostosuje go do naturalnego wyglądu, kształtu twarzy oraz koloru skóry i ciała.

 

Te i inne inspiracje znajdziesz na naszym INSTA

 

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl