Najmodniejsze męskie fryzury – lato 2018!

Fryzury męskie w 2018 roku będzie to odrodzenie starych trendów w interesujących, nowoczesnych odsłonach. Spory wybór propozycji sprawia, że każdy mężczyzna, bez względu na typ urody, strukturę włosów i ich długość może znaleźć coś dla siebie.

Przedstawiamy wam kilka naszych ulubionych tegorocznych propozycji męskich fryzur!

Klasyka

Jest to uniwersalna i klasyczna męska fryzura, która zawsze będzie wracała do mody. Fryzura charakteryzuje się dłuższą górą i krótszymi bokami. Każdy mężczyzna, który nie lubi przeznaczać dużo czasu na stylizację swoich włosów – powinien zdecydować się na takie cięcie. Nie trzeba wiele wysiłku, żeby ta fryzura wyglądała dobrze i schludnie.

Boczny przedziałek

Modne stały się wyraźne przedziałki u mężczyzn z nieco dłuższymi włosami. Przy tego typu fryzurze gotowy look powstaje w kilka chwil. Wystarczy tylko zaczesać włosy na bok i gotowe. Pozwala wyeksponować „lepszy” profil i dodaje zadziornego charakteru.

Duet z brodą

Ta fryzura w tym sezonie cieszy się dużą popularnością! Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zapuszczenie włosów i brody oraz wystylizowanie ich pod owal twarzy. Broda jak i sama fryzura w takim wydaniu wyglądają dobrze, jeśli mężczyzna dba o cały look. Tego cięcia nie poleca się leniuchom, ponieważ trzeba poświęcić rano trochę czasu, aby całość wyglądała dobrze i efektownie.

Męski long bob

Dłuższe włosy wracają do łask. Włosy zadbane i sięgające do ramion wyglądają modnie, schludnie i bardzo świeżo. Taka długość włosów optycznie wyszczupla twarz i cały look nabiera lekkości. W tej fryzurze ważne jest proste cięcie, bez zbędnego cieniowania włosów. Dłuższe włosy wyglądają świetnie przy ciekawych upięciach, ale i w wersji rozpuszczonej dodają świetnego looku.

Gęsta czupryna

W tym sezonie bardzo modne są długie i gęste czupryny. Taka fryzura może być zaczesywana na wiele różnych sposobów, więc dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią częste zmiany – to będzie strzał w dziesiątkę! Włosy można wystylizować do tyłu, przerzucić na jeden bok lub zostawić w naturalnym nieładzie.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl