NASHI FILLER THERAPY

Nashi Filler Therapy to najnowsza linia kosmetyków firmy NASHI stosowana do dogłębnej regeneracji, odbudowy i rekonstrukcji uszkodzonych włosów. Jest to kuracja która w pełni stymuluje naturalne procesy odżywienia włosów.

Uszkodzenia włosa mogą być spowodowane czynnikami zewnętrznymi takimi jak nadużywanie zabiegów chemicznych w szczególności rozjaśniania, prostowania bądź częstego używania suszarki. Również zbyt długa ekspozycja na słońce oraz takie czynniki jak sól lub chlor są przyczyną uszkodzeń struktury włosa.

Nie możemy też zapomnieć o takich czynnikach jak wiek, stres, choroby czy zła dieta, przez które nasze włosy również tracą swój blask i odpowiedni poziom nawilżenia.

Marka NASHI znalazła rozwiązanie dla klientek które borykają się z problemem suchych i zniszczonych włosów – NASHI FILLER THERAPY czyli rekonstrukcja włosów bardzo mocno uwrażliwionych, suchych, matowych oraz zniszczonych zabiegami chemicznymi i termicznymi. Ta 3 fazowa rekonstrukcja dostępna jest już w naszym salonie!!!

 

Umów się dziś na wizytę. Nasi styliści opowiedzą Ci wszystko o zabiegu ?

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl