Need to Speed – zimowa pielęgnacja od B&K Tamka

Zima to czas kiedy nasze włosy są narażone na trudne warunki. Jak przetrwać ten okres?

NAWILŻANIE

Warunki atmosferyczne, żródła ciepła panujące w pomieszczeniach to czynnkiki wpływające zimą na przesuszenie włosów.  Dlatego nawilżanie staje się podstawą pielęgnacji. Ważne aby dobierać kosmetyki, które nie pozwalają wodzie odparować z włosów w nadmiernej ilości. Dużo lepiej działają preparaty odżywiające, których nie trzeba spłukiwać z włosów.

Znalezione obrazy dla zapytania elixir ultime

OCHRONA

Cebulki włosa, które są narażone na zimno stają się osłabione przez co cierpią również włosy. Chłód srawia, że gruczoły łojowe pracują wolniej  przez co włosy pozbawione są naturalnej osony, dlatego też potrzebują szczególnej ochrony.

Czapka to najlepszy sposób ochrony włosów. Chroni przed niekorzystnymi warunkami, ale warto przy tym pamiętać aby była wykonana z naturalnych materiałów, które pozwalają skórze oddychać.

Warto wiedzieć, że sprawdzonym sposobem ochrony włosów jest suszenie ich po myciu chłodnym powietrzem z suszarki. Sprawia to, że włosy zyskują połysk i nie elektryzują się.

PRODUKTY PRZECIW elektryzowaniu się i puszeniu.

 

PIELĘGNACJA DIETĄ

Nie małe znaczenie na stan naszych włosów ma przyjmowane jedzenie. Mikro i makro elementy wpływają na kondycję naszych włosów. Dbajmy o dietę, która niestety zimą staje się dużo uboższa.

ZAPRASZAMY do  B&K

Polecamy zabiegi pielęgnacyjne, które pomogą przetrwać ten trudny czas 🙂

Podobny obraz
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl