Nothing2Hide – Akademia B&K nie ma ,,nic do ukrycia”!?

Kobiece piękno… Natura… Błyskotki i fryzury, które pomagają wydobyć naturalny urok i podkreślić wszystkie atuty. To bez wątpienia znaki rozpoznawcze najnowszej kolekcji Akademii B&K.

 

 

,,W kolekcji Nothing2Hide postawiłem na kobiece piękno. Zainspirowała mnie natura. Wszystko co nas otacza stanowi sztukę. To w prostocie kobiecej natury tkwi istne piękno… Kobiety powinny wyzbyć się kompleksów. W każdej z nich można odnaleźć niepowtarzalne, wręcz unikatowe walory. Kobieta jest jak nieoszlifowany diament. Każda może błyszczeć, lśnić, czuć się i być obiektem pożądania, trzeba z niej to tylko wydobyć oraz sama musi w to uwierzyć. Taki też miałem cel.” ~ dyrektor artystyczny Akademii B&K, Sławek Kublin

Dyrektor artystyczny Akademii B&K, Sławek Kublin oszlifował 4 diamenty. Jednym z proponowanych trendów jest artystyczna wariacja, która prezentuje stylizację z użyciem cekinów na całej powierzchni głowy. Owa inspiracja ma być natchnieniem do fryzjerskiej twórczości w każdej kategorii.

Kolejne propozycje to intensywne odcienie zieleni, fuksji i fluo żółtego z seledynowym refleksem, które w połączeniu z popielem tworzą stonowane, pastelowe tony. Kolory włosów i formy fryzur tworzą swoistą całość, dopełnienie kobiecego wizerunku.

Nothing2Hide, bo każda kobieta może błyszczeć, lśnić jak diament

Fryzura: Sławek Kublin
Modelki: Daniela Ziemian, Kester, Martyna Jałocha, Kasia Kmiotek
Wizaż: Karolina Siewierska MAKE UP
Fotograf: Photography by Helena Bromboszcz

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl