Nowe szkolenie Exclusive Barber – dla barberów

The power of Online training

01

Kiedy?

Szkolenie trwa 2 dni
25-26.04.2022

02

Gdzie?

Zajęcia odbywają się stacjonarnie u nas w Akademii przy
ul. Plebiscytowej 14/1

03

W jakiej cenie?

Koszt: 2000 zł

Co nowego w trakcie szkolenia?

Królewskie
golenie

to idealna odpowiedź na potrzeby fanów gładkiej skóry, którzy cenią sobie precyzję i perfekcję. Nauczymy cię doskonale posługiwać się brzytwą, dowiesz się czym jest Królewskie Golenie z użyciem gorących ręczników

Świecowanie

Konkurencja w świecie Barberingu jest dziś ogromna. Warto pomyśleć nad usługą lub produktem, który będzie nas wyróżniać i przyciągnie klientów do naszego BarberShopu. Jednym z przykładów jest zabieg świecowania uszu, który jest w pełni skuteczny i bezpieczny oraz cieszy się stałym zainteresowaniem klientów.

techniki strzyżeń

Ty jesteś kreatorem. Ty decydujesz. Po tym szkoleniu będziesz mógł swobodnie mieszać wybrane techniki i idealnie dopasowywać stylizacje do wszystkich typów klientów niezależnie od tego czy na Twoim fotelu zasiądzie brodaty zbir czy dżentelmen w garniturze.

wybierz nasze szkolenia!

został przygotowany z myślą o zaawansowanych i doświadczonych Barberach/ Fryzjerach męskich. Poszerza wiedzę na wielu płaszczyznach wzbogacając każdego męskiego fryzjera o dodatkowe umiejętności. Przechodząc cały  kurs będziesz mógł wprowadzić do swojego Barbershopu nowe innowacyjne usługi. Wyróżnisz się wśród konkurencji i zdobędziesz nowych klientów.

Opinie klientów - Uczestników szkoleń

5/5
Życiowa zmiana. Duża zmiana. Z branży budowalanej na fryzjerską? Można? No można. Jestem MEGA zadowolony. Dzięki Akademii poznałem siebie na nowo. Na pewno będę wracał. Wspaniali ludzie, dobry klimat, świetna muza! Będe tu wracać, żeby doszkalać swoje umiejętności. Moje plany? Moim marzeniem jest otworzyć swój barber shop. Mam na niego swój pomysł.
Robert Abramowicz
5/5
Polecam Wszystkim bardzo serdecznie to wspaniałe miejsce . Bardzo kameralny klimat, bardzo kulturalni ludzie, którzy są tam, ponieważ z największą pasją robią to co lubią 🙂
Katarzyna Wilkiewicz
5/5
Ogólnie zrobiłem szkołę fryzjerską i tamta szkoła nie dała mi tyle w dwa lata, co 3 tygodnie tutaj! Po pierwszym dniu robiłam już znacznie więcej. Jestem bardzo usatysfakcjonowany szkoleniem, nie spodziewałem się, że mogę tyle tutaj wyciągnąć wiedzy. Nie ma co szukać innych Akademii, tutj to szkolenie jest najlepsze!
Patrycjusz Adamczuk

Skontaktuj się z nami

Adres: Katowice, ul. Plebiscytowa 14/1
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od godz. 9.00 do 17.00
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl