Nowy Barber Shop – The Barber’s Knife już otwarty!

Witamy w całkowicie
męskim klimacie

Podstawowe usługi

STRZYŻENIE

STRZYŻENIE WŁOSÓW 

COMBO

STRZYŻENIE WŁOSÓW + TRYMOWANIE BRODY

COVER

WŁOSÓW LUB BRODY

vip usługi

ŚWIECOWANIE USZU

Świecowanie uszu można wykonać nie tylko w przypadku nadmiaru woskowiny w uszach. Medycyna alternatywna zaleca świecowanie uszu także w przebiegu różnych schorzeń uszu, gardła, nosa. Polecane jest np. w przebiegu zapalenia zatok czy przeziębienia. Ponadto na świecowanie uszu mogą się zdecydować osoby zmagające się z szumami w uszach różnego pochodzenia, a nawet niedosłuchem czy alergią. Również bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia są wskazaniem do konchowania uszu.

KONCHOWANIE USZU

Każdy zabieg konchowania należy wykonać najpierw na jednym uchu, a zaraz później na drugim. Do każdego z nich używa się jednej konchy. Aby osiągnąć długotrwale efekty, należy powtarzać zabiegi w cyklach nieparzystych np. 3- czy 11-krotnych z 1-2-dniowa przerwą raz na pol roku . 

W przypadku nadmiernego zbierania woskowiny w uszach , pracy w miejscach mocno zapylonych badz pracy w miejscu o nadmiernym hałasie usługę można wykonywać raz w miesiącu.  

 

uMÓW WIZYTĘ U JENDEGO Z NASZYCH

PROFESJONALNYCH BARBERÓW

Rafael

Nie ma większego barberskiego freaka, jak Rafael, który dba o każdy szczegół wszystkich stylizacji. Niesamowita energia i ten nieskazitelnie idealnie przycięty wąs.

Sylwia

Jest szefową zespołu. Szalenie kreatywna, przebojowa, artystyczna dusza. Swoje pierwsze kroki na ścieżce kariery stawiała już 20 lat temu! Praca Barbera to jej największa miłość.

Filip

Pozytywny, charyzmatyczny chłopak, który mimo swojego młodego wieku potrafi zaskoczyć każdego. Zawsze skupiony na swojej pracy w 100% wykonuje ją ze starannością i pasją

GODZINY OTWARCIA

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl