Odkryj na nowo KÉRASTASE Reflection

Kérastase Reflection

Kérastase ciągle tworzy nowe produkty i się rozwija. Zmienia i dostosowuje także składy i receptury swoich stałych produktów, by były jeszcze bardziej spersonalizowane i odpowiadały na potrzeby Twoich włosów. Tak właśnie stało się z całą gamą kosmetyków do pielęgnacji włosów koloryzowanych Reflection. Odkryj na nowo Rytuał Reflection Perfekcyjny Kolor dostosowany do Twoich włosów!

Nowe Kérastase Reflection

Gama Kérastase Reflection jest od lat stosowana przez kobiety o koloryzowanych włosach na całym świecie. Aby spełniać nowe oczekiwania, Kérastase zmieniło recepturę swojej kultowej gamy. Dzięki temu może zaoferować Ci przedłużona trwałość koloru oraz spersonalizowaną pielęgnację w zależności od odcienia Twoich włosów. Zmieniasz się Ty, dlatego Kérastase także się zmienia!

Ulepszone działanie

Dzięki udoskonaleniu Système Capture Advanced, który wzbogacony został o Kompleks Związków Chelatujących (kompleks ten jest zdolny do neutralizacji cząsteczek wody i zapobiegania ich przyleganiu do włókna włosa w skali długoterminowej), gama zyskała nowe, ulepszone działanie.

Kérastase zidentyfikowało cząsteczki wody, które są bezpośrednio odpowiedzialne za blaknięcie koloru. A dzięki nowemu składnikowi, Kompleksowi Związków Chelatujących, kolor przez 40 dni jest chroniony, a jego trwałość została przedłużona. Włosy mają żywy kolor i lśnią. Ich włókna są dobrze odżywione i sprężyste. Ponadto gama jest personalizowana odpowiednio do grubości i wrażliwości włókna włosów.

Daj się wmieszać!

Do kolejnej wizyty u fryzjera jeszcze dwa tygodnie, a kolor Twoich włosów jest matowy i pozbawiony blasku? Nigdy więcej! Tusze Chromatique pomogą Ci podkreślić i skorygować kolor między kolejnymi wizytami w salonie. W pełni personalizowana receptura tego produktu w zależności od kategorii koloru włosów – zimny blond, zimny brąz, miedziany lub czerwony, łączy w sobie dawkę ożywiającego koloru z ochronną pielęgnacją maski do włosów.

Zimny Blond neutralizuje żółte refleksy, Zimny Brąz neutralizuje czerwone refleksy, natomiast Miedziany ożywia refleksy miedziane, podczas gdy Czerwony ożywia czerwone refleksy. Dla każdego odcienia dostępne jest odpowiednie rozwiązanie. Po zmieszaniu tuszu z maską Reflection koryguje on lub odświeża wyblakły kolor koloryzowanych włosów. Dzięki idealnemu połączeniu bezpośrednich barwników używanych przez najlepszych kolorystów i wyjątkowej pielęgnacji włosów kosmetykami Reflection, Tusz Chromatique stanowi gwarancję promiennych, miękkich i pełnych życia włosów.

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni odcień? Najlepiej zrobić to podczas wizyty w salonie. Po przeprowadzeniu dokładnej diagnozy, fryzjer będzie w stanie doradzić zastosowanie właściwego odcienia Tuszu Chromatique i udzieli wszelkich zaleceń w zakresie jego stosowania

Gama Kérastase Reflection

Gama Kérastase Reflection – program do stosowania w domu składa się poza Tuszem Chromatique z dwóch kąpieli. Jeśli masz pasemka lub włosy koloryzowane i lekko uwrażliwione, wtedy Kąpiel Chromatique nadaje się do pierwszej pielęgnacji Twoich włosów. Natomiast jeżeli Twoje włosy zostały poddane kuracji, która bardzo je uwrażliwiła, wybierz Kąpiel Chromatique Riche, która jest bogatsza w środki pielęgnacyjne i w tym przypadku stanowi doskonały wybór.

Drugi krok to wybór odpowiedniej bazy pielęgnacyjnej. Jeśli Twoje włosy są cienkie to Mleczko Chromatique będzie wystarczająco lekkie do codziennego stosowania. Maska Chromatique do włosów cienkich o głębszym działaniu powinna być natomiast stosowana raz w tygodniu. W przypadku włosów grubych, Maska Chromatique do włosów grubych będzie stanowić idealną codzienną pielęgnację.

Więcej informacji na temat stosowania i pielęgnacji włosów gamą Kérastase Reflection otrzymasz na stonie: www.kerastase.com.pl

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl