Olaplex Warszawa

Olaplex Warszawa

Co to jest Olaplex?

Olaplex to system pielęgnacji włosów, który zapobiega osłabieniom i uwrażliwieniom włosa przy zabiegach każdej koloryzacji, przy dekoloryzacjach oraz trwałych.

Dodając go do farby uzyskamy zdrowe, lśniące włosy. Nie odczujemy negatywnych skutków stosowania farby na włosy, przesuszenia, rozdwojonych końcówek. Nieznacząco zmieni się również struktura powierzchni włosów.

Dzięki systemowi OLAPLEX możemy diametralnie zmieniać kolor włosów, pozostawiając je w idealnej kondycji.

Kobiety, które do tej pory jedynie marzyły o jasnych odcieniach, a nawet blondach, mogą teraz uzyskać te kolory nawet z bardzo ciemnych włosów, zachowując ich dobrą kondycję i oszczędzając czas. Zastosowanie OLAPLEX przy dekoloryzacji skraca liczbę wizyt, jaką musi odbyć klientka, by uzyskać pożądany kolor.

Na czym polega system Olaplex?

Podczas koloryzacji zmienia się struktura włosa. Mostki dwusiarczkowe zawarte we włosie, ulegają zniszczeniom lub zerwaniom podczas zabiegów chemicznych. Substancje zawarte w systemie OLAPLEX mają za zadanie zregenerować mostki, które uległy destrukcji. W ten sposób włosy nie tracą na jakości, a w zamian odzyskują blask, miękkość i zdrowie.

Podczas gdy inne pielęgnacje utrzymują się na włosie do około 7 myć, OLAPLEX działa aż do następnej koloryzacji.

olaples

Ile kosztuje Olaplex?

Do każdej koloryzacji lub innego zabiegu chemicznego, należy doliczyć dodatkowo koszt 80 zł.

Czy Olaplex jest bezpieczny?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny a ponadto przyjazny środowisku. Nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Dlaczego Olaplex?

To jedyny taki produkt na rynku. Nie ma odpowiednika wśród kosmetyków do włosów. Ta innowacje stała się sławna dzięki Kim Kardashian, która słynie z kontrowersyjnych zmian fryzur. Z czarnych włosów przeszła metamorfozę i stałą się blondynka w przeciągu jednego dnia, a jej włosy nie tylko zaskoczyły wszystkich nowym kolorem, ale również nienagnaną kondycją.

 -POP (2)

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Ul.Tamka 49 Warszawa
Zadzwoń i umów się na wizytę : tel. +48 (22) 828 78 90
Zobacz jak do Nas trafić Tutaj

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl