Pokaz RODRIGO DE LA GARZA

 

12316649_1689508164627772_4543649449596616112_n

W poniedziałkowy wieczór 30 listopada  w budynku starej fabryki Norblina odbyła się premiera najnowszej kolekcji meksykańskiego projektanta Rodrigo De La Garza na sezon jesień-zima 2015/2016. Fryzjerzy naszego Salonu mieli okazję stylizować modelki oraz modelów biorących udział w pokazie!

Rodrigo zaprojektował kolekcję Prohibition. Inspirowany latami 20-tymi projektant stworzył współczesną interpretacje klasyków mody męskiej z tamtych czasów.

Wełniane garnitury w stonowanych kolorach, w tym szarym, brązowym i granatowym oraz z dopasowaną, jedno lub dwurzędową marynarką idealnie komponowały się ze spodniami zwężanymi ku dołowi oraz krótkimi kamizelkami. Wrażenie robiły wysokogatunkowe tkaniny wełniane w ciemnych kolorach, najczęściej gładkie oraz w kratę, a stylizacji dopełniły dodatki z dobrze wyprawionej skóry oraz jedwabne koszule i krawaty. Hitem kolekcji były ciemno-czerwone garnitury oraz welurowe płaszcze, nawiązujące bezpośrednio do oprawy pokazu w bardzo wyrafinowanym i dekadenckim stylu.

W kolekcji Prohibition, Rodrigo zaprezentował wełny z alpak, które zostały specjalnie wykonane w jego rodzinnej przędzalni w Chile, co sprawia, że jest to jego najbardziej autorska kolekcja z dotychczas prezentowanych.
Całość stylizacji dopełniały buty marki Baldowski WB, biżuteria firmy Nowak oraz zegarki marki Cerruti 1881.
Makijaże wykonała firma MAC Cosmetics

Głównym partnerem pokazu był Mercedes, a za pomoc w organizacji wydarzenia dziękujemy także partnerom: HFT Brokers oraz PINI Cafe & Vino.

Dobrą zabawę podczas bankietu zapewnili: CIN & CIN oraz Grimbergen

Partnerzy medialni pokazu to: ELLE MAN, Gala, Gala.pl oraz KimKim.p

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl