Protokół Magistral w B&K

Każda z nas chce mieć zdrowe i zadbane włosy. Dlatego należy o nie dbać poprzez stosowanie różnego rodzaju pielęgnacji. Seria produktów do pielęgnacji włosów normalnych, suchych i ekstremalnie suchych od Kerastase nadchodzi z pomocą!!

 1. Protokół Magistral

  Protokół Magistral to zabieg pielęgnacyjny od Kerastase,  który jest ratunkiem dla włosów przesuszonych. Niezależnie od tego jaki poziom suchości włosów posiadasz, dzięki konsultacji i dobraniu odpowiedniej gamy Magistral,  Twoje włosy zostaną intensywnie nawilżone i wygładzone.

  Pod nazwą Protokołu Magistral kryją się 3 kroki do perfekcyjnie odżywionych włosów:

  1. Kąpiel, która przygotuje włosy do kolejnych gestów pielęgnacji.

  2. Spersonalizowana pielęgnacja, która dzięki odpowiedniej technologii przywraca włosom maksymalne odżywienie.

  3. Użycie odpowiedniego produktu do ochrony termicznej włosów z gamy Nutritive, który zabezpieczy włosy przed ciepłem suszarki.

  Jak przebiega taka pielęgnacja ?

   

Cena zabiegu:

80zł*
* (zabieg może być wykonany samodzielnie – w tym wypadku należy doliczyć koszt modelowania włosów [70zł]  – lub dołączony do zabiegu koloryzacji; strzyżenia).

Produkty polecane do stosowania w domu:

Jeśli chcesz, by efekt po zabiegu utrzymywał się jak najdłużej, zalecamy domową kontynuację pielęgnacji. Z myślą o Tobie, nasi styliści przygotowali propozycje produktów zalecanych do stosowania w domu.

 

 

Seria produktów Nutritive to gama, która idealnie nadaje się do pielęgnacji włosów normalnych, suchych i ekstremalnie suchych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas, której nasz wykwalifikowany stylista dobierze pielęgnację spersonalizowaną dla Twoich potrzeb 🙂

 

Umów się już dziś 🙂

Tel: +48 (22) 828 78 90

Tel: +48 883 327 067

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl