Strong Bonds od Schwarzkopf Professional

Strong Bonds Schwarzkopf Professional

Strong Bonds, czyli tworzenie silnych wiązań, zdominowało branżę fryzjerską. To właśnie wiązania wpływają na wytrzymałość struktury włosów, a także wiążą wszystkie ich składniki razem, tworząc zwartą i spójną strukturę. Technologie Tworzące Wiązania Strong Bonds od Schwarzkopf Professional pomagają chronić włosy przed zniszczeniem, a także wpływają na stworzenie nowych połączeń. W efekcie uzyskujemy silne, błyszczące i miękkie w dotyku włosy. Strong Bonds ma jeszcze jedno zadanie – wzmocnienie więzi między fryzjerami a klientami.

Strong Bonds – Fibreplex Bond Enforcing

O tym produkcie na pewno słyszeliście już wcześniej. System pomaga zapobiegać uszkodzeniom, jakim mogą ulec włosy w konsekwencji koloryzacji i rozjaśniania. Linia Fibreplex pomaga rozjaśniać i farbować włosy tak, aby nie wpływać niekorzystnie na ich kondycję. System pomaga w tworzeniu nowych wiązań, a także długotrwale chroni kolor przed blaknięciem i wypłukiwaniem. Stosowanie kosmetyku daje wymierne korzyści dla obu stron: fryzjer bądź kolorysta nie musi się obawiać o uszkodzenie włosów klienta podczas koloryzacji i rozjaśniania, a klient zyskuje włosy w dobrej kondycji z długotrwałym kolorem takim, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Igora Royal Highlifts

Wiele kobiet pragnie posiadać włosy w odcieniu chłodnego blondu. Wiele z nich obawia się również uszkodzeń włosów w wyniku silnej dekoloryzacji i rozjaśniania. Dzięki Igora Royal Highlifts już nie trzeba się obawiać zniszczenia i wysuszenia włosów. System jest bezpośrednio powiązany z Technologią Fibre Bond. Produkt jest gotowy do użycia zawsze wtedy, kiedy jest potrzebny, dzięki czemu fryzjer nie musi tracić czasu na odmierzanie i mieszanie dodatkowych specyfików – Igora Royal Highlifts dostępny jest w wygodnej tubce. Dzięki niemu można stworzyć nawet najchłodniejszy odcień blondu bez uszkodzenia struktury włosa.

BC Fibre Force

Jeżeli włosy są matowe, słabe, bez życia, sztywne i podatne na uszkodzenia, ciężko przeprowadzić na nich metamorfozę, która dodatkowo nie narazi ich na utratę zdrowia. Jeżeli włosy są w wyjątkowo złym stanie a zaistniała potrzeba długotrwałej zmiany ich wyglądu, na początek należy odnowić strukturę włosa i ochronić je przed kolejnymi uszkodzeniami. W silnej odbudowie i ochronie pomogą produkty z serii BC Fibre Force. Usługa BC Fibre Force Bond Connector przywraca spójność włosów dzięki odbudowie wewnętrznej struktury włosa. Struktura jest na nowo spojona, włos jest elastyczny, sprężysty i wytrzymały a jednocześnie pokryty warstwą ochronną. Dzięki temu włosy są mniej podatne na złamania nawet po najsilniejszych zabiegach, są wyraźnie silniejsze, delikatniejsze i pięknie lśnią.

Strong Bonds pomaga fryzjerom w przeprowadzaniu skutecznych i bezpiecznych metamorfoz włosów swoich klientów, a klient zyskuje zdrowe włosy nawet po najbardziej drastycznych zabiegach koloryzacji, dekoloryzacji bądź rozjaśniania. My również tworzymy więzi – z klientami i w strukturze ich włosów. Chcesz się przekonać? Odwiedź nas koniecznie!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl