Styliści B&K Tamka przedstawiają Nowość Kerastase – AURA BOTANICA !

Kiedy potęga drzemiąca w naturze staje się wyrafinowanym doznaniem…..

 

…poznajcie nową gamę luksusowych, ekologicznych kosmetyków od Kerastase AURA BOTANICA.

98% * pochodzenia naturalnego

*Pozostałe 2% jest niezbędne w celu zachowania stabilności w zakresie zapachu, konsystencji i receptury.

 

 

 

 

Kąpiel Micelarna Aura Botanica Kérastase przeznaczona jest do pielęgnacji włosów normalnych lub lekko uwrażliwionych, które są matowe, suche w dotyku i puszące się. Kąpiel Kérastase może być stosowana zarówno do naturalnych, jak i do koloryzowanych włosów.

 

 

 

 

 

Odżywka przeznaczona jest do włosów normalnych lub lekko uwrażliwionych (naturalnych lub farbowanych), które są matowe i suche w dotyku oraz lekko się puszą. Produkt głęboko odżywia włosy.

 

 

 

 

 

 

 

Serum Aura Botanica Kérastase przeznaczone jest do pielęgnacji włosów uwrażliwionych (naturalnych lub koloryzowanych), które są matowe, suche w dotyku i lekko puszące się.

 

 

 

 

 

 

 

 

Esencja Połysku Aura Botanica to dwufazowa mgiełka do włosów, która zapewnia im 48-godzinne odżywienie i 72-godzinną kontrolę przed puszeniem się. Włosy stają się delikatne, naturalne w dotyku, a także pełne zdrowego blasku. Mgiełka posiada również właściwości termoochronne.

 

 

 

Kosmetyki AURA BOTANICA to:

wysoka skuteczność

widoczne efekty

zmysłowe doznania

które gwarantują nam składniki:

Dlaczego AURA BOTANICA Kerastase?

Dzięki zawartości niemal wyłącznie składników pochodzenia naturalnego czynią pielęgnację włosów prawdziwie wysublimowanym doświadczeniem. Dają efekt naturalnych oraz miękkich w dotyku włosów, które są pełne lekkości i zdrowego blasku.

 

Dla kogo jest AURA BOTANICA od Kerastase?

Dla kobiet, które wiedzą czego chcą, które zwracają uwagę na ekologię i dbają o środowisko, które są odpowiedzialnymi, świadomymi konsumentkami.

 

Poznaj AURA BOTANICA w naszym salonie

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl