Stylowa fryzura w pół godziny – czy się da?


Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych kobiet, które chcą wyglądać elegancko, ale niestety napięty harmonogram nie pozwala im spędzić 30 minut przed lusterkiem. Szybkie układanie włosów może okazać się bardzo przydatną umiejętnością, która niejeden raz uratuje nam skórę. Dzięki naszym wskazówkom przekonają się Państwo, że stylowa fryzura w pół godziny może być elegancka i prosta.

Doskonała fryzura do pracy i na uczelnie

W dzisiejszych czasach jedna z najprostszych i zarazem najszybszych fryzur polega po prostu na owinięcie kucyka kosmykiem włosów. Jest to najbardziej elegancka i gustowna fryzura przede wszystkim dla kobiet, które mogą pochwalić się długimi włosami. Największą zaletą takiej stylizacji jest to, że można ją przygotować w kilka minut. Wystarczy związać włosy w koński ogon, a następnie niewielką częścią włosów owinąć go dokoła gumki. Aby fryzura była trwalsza, można skorzystać także z dobrodziejstwa lakieru do włosów.

Kucyk uniesiony na górze

Ciekawym pomysłem może okazać się także kucyk uniesiony na górze. Jest to bardzo zadziorna fryzura, która każdej Pani doda kobiecości. Kucyk uniesiony na górze pasuje przede wszystkim do rockowych stylizacji. Do modelowania góry warto użyć specjalnego wosku albo lakieru, aby całość zachowała się na bardzo długo. Wiążąc włosy w koński ogon należy uważać także na to, aby natapirowane włosy nie spłaszczyły się i nie poplątały. Po związaniu włosów można je odrobinę podciągnąć do góry tak, aby nie opadły za szybko.

Elegancki warkoczyk na boku

Dosłownie w kilka minut można przygotować także elegancki warkoczyk na boku. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych Pań, które mają ochotę na nieco bardziej elegancką fryzurę. Warkoczyk na boku doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, a co najważniejsze jego przygotowanie zajmie bardzo niewiele czasu. Aby przygotować warkoczyk na boku, wystarczy zebrać włosy z jednej strony i przełożyć je na drugą stronę w taki sposób, aby nie przeszkadzały nam w zaplątaniu eleganckiego warkocza. Pierwszy warkocz najlepiej zaplątać tuż za uchem. Kolejne warkoczyki można zapleść w innych miejscach (w zależności od długości włosów). Jeżeli warkoczyki są już gotowe to można je śmiało połączyć z resztą włosów i związać w koński ogon.

Stylowe kucyki to idealne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie mają zbyt wiele czasu, ani chęci na przygotowanie wyszukanej fryzury. Dzięki porządnemu kucykowi prezentować będziemy się świetnie i czuć komfortowo w każdej sytuacji. A Tobie ile zajmuje stylowe uczesanie?

rezerwacja
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl