Suche włosy zimą? Dzięki Kerastase – nie!

Keraste

Zimą nasze włosy szczególnie narażone są na przesuszenia – przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach, traktujemy je ciepłem powietrza z suszarki, a dodatkowo często zapominamy o pielęgnacji, tłumacząc się brakiem czasu. To ogromny błąd, ponieważ suche włosy są szczególnie podatne na uszkodzenia mechaniczne i wypadanie, a do tego nie wyglądają zdrowo. Jeżeli Twoim włosom brakuje odżywienia – jak najszybciej udaj się do salonu fryzjerskiego i kontynuuj pielęgnację w domu za pomocą skutecznych kosmetyków. Jakich? Walka z suchymi włosami to zadanie kosmetyków Magistral Kerastase.

Magistral – kąpiel termiczna dla suchych włosów

Już po pierwszym użyciu tej kąpieli termicznej Twoje włosy staną się intensywnie odżywione, a także będą niesamowicie miękkie. Jest to pierwszy, niezbędny krok do kolejnych działań pielęgnacyjnych – kąpiel doskonale oczyści Twoje włosy przygotowując je do dalszych zabiegów. Kerastase stawia na ekonomię, dlatego mimo tego, że kosmetyk jest droższy od tych ogólnodostępnych, jest niesamowicie wydajny dzięki swojej gęstej formule.

Odżywka do włosów

Odżywka jest niestety często pomijanym elementem pielęgnacji włosów. To ogromny błąd, ponieważ – jak sama nazwa wskazuje, odżywia nasze włosy przez czas, jaki spędza na naszych włosach. Odżywka do włosów Magistral jest lekka, przez co nie obciąża włosów – dlatego nadaje się do użytku po każdym myciu. Dzięki zastosowanej formule odżywka łatwo się spłukuje. Suche włosy dzięki niej zyskują miękkość i wygładzenie. Jeżeli Twoje włosy dodatkowo są niezdyscyplinowane – odżywka pomoże je ujarzmić.

Maska Magistral

Maska od Kerastase to prawdziwa bomba nawilżająca dla suchych włosów. Maska Magistral jest najsilniejszym produktem na rynku, który stworzyła marka Kerastase. Jej aplikacja i użytkowanie nie trwa długo – w porównaniu  odżywką, potrzebujesz tylko 5 dodatkowych minut, aby ją zastosować. Najlepiej stosować ją jeden bądź dwa razy w tygodniu ze względu na bardzo mocno skoncentrowane substancje.

Creme Magistral

Aby chronić włosy przed wysokimi temperaturami podczas stylizacji, warto zwrócić uwagę na dodatkowy kosmetyk do pielęgnacji. Krem od Kerastase poza standardowymi składnikami znajdującymi się w każdym produkcie, zawiera jeszcze jeden – Xsylosę. To ona jest odpowiedzialna za ochronę naszych włosów. Krem nakłada się na całą długość włosów jeszcze przed wymodelowaniem. Produkt będzie idealny dla osób, które zmagają się z bardzo przesuszonymi włosami.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl