Szkolenie Mullet

najmodniejsze techniki strzyżeń

Gdzie?

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w siedzibie Akademii
w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 14/1

Kiedy?

Pierwsze szkolenie odbywa się
26.04.2022

Jaka cena?

Szkolenie trwa 1 dzień
Koszt: 1000 zł

Dlaczego my?

wszelkie prawa zastrzeżone

   Musisz wiedzieć, że nasza Akademia pracuje już na rynku prawie 20 lat. Jesteśmy znaną marką
w świecie fryzjerstwa a nasze szkolenia posiadają certyfikat jakości usług – dzięki temu otwieramy Ci szeroką perspektywę zawodową.

   W sposób transparentny pomagamy budować ścieżki kariery na każdym etapie rozwoju: od profesjonalisty w swojej dziedzinie, poprzez edukatora, aż do właściciela własnego salonu.

Program Szkolenia

Tematyka

Obecnie najgorętszy trend wśród damskich fryzur na całym świecie.

To cięcie, które pasuje do każdej twarzy i stwarza ogromne pole do popisu dla fryzjera. Pod okiem Naszej mentorki Beaty Berendowicz, wykonasz dwa strzyżenia mullet na włosach długich i średniej długości.

Poznasz znaczenie podziałów, sekcji i separacji, kątów i przekierowań, niezbędnych przy geometrii cięcia.

Zagadnienia
  • rodzaje fryzur mullet
  • jak dobrać idealną długość
  • jak stylizować fryzurę
  • dobór fryzury do kształtu twarzy
  • 2 kreatywne systemy strzyżeń opracowane przez Dyrektor Artystyczną Akademii B&K Beatę Berendowicz
  • praca na główkach treningowych
Dla kogo?

Szkolenie stworzone jest z myślą o doświadczonych fryzjerach, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zainspirować się najnowszymi trendami.

Beata berendowicz

Stylistka, trendsetterka, Dyrektor Artystyczna i Ambasadorka marki Schwarzkopf Professional, która już od ponad 20 lat jest bez reszty oddana pasji tworzenia fryzjerskich kreacji. Pracuje i edukuje w Akademii B&K i jej salonach, a także w pierwszej w Polsce Internetowej Platformie Fryzjerskiej step4hair.com. Ma na swoim koncie udział w międzynarodowych projektach skupiających najlepszych stylistów z całego świata. Współtworzyła pokazy na dużej scenie Teatru Narodowego, czesała dla Miss Polonia, Elite Model Look, Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i Fashion Week Poland. Współpracuje z magazynami kobiecymi, m.in. „Twój Styl”, „Elle”, „Cosmopolitan”, „Pani”, „Viva!” i „Uroda życia”.

Otwartość na ludzi, empatia i dar przekazywania wiedzy, to jej mocne strony. Zawsze perfekcyjna, profesjonalna i wymagająca wobec siebie i innych – to jej kolejne zalety. Ceni czerń za jej klasykę, biel za czystość i szarość za elegancję. Nieustannie pozostaje pod urokiem stylu glamour, pełnego czaru i kobiecości. Wrażliwość na zapachy, barwy, smaki i muzykę – tak czuje i odbiera świat. Kocha wszystko, co piękne, a piękna jest natura. Stawia na kreatywność i indywidualizm, dlatego każdego Klienta postrzega jako osobny obraz, do którego tworzy najpiękniejszą ramę – fryzurę.

Skontaktuj się z nami

Adres: Katowice, ul. Plebiscytowa 14/1
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od godz. 9.00 do 17.00
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl