Trendy fryzjerskie na jesień i zimę 2017

 
 

Cyklicznie przyglądamy się fryzjerskim trendom na następnych kilka miesięcy. Nie inaczej jest i tym razem. Jakie propozycje mają dla nas styliści fryzur na okres jesienno-zimowy? Przekonajmy się.

Cięcie – czyli co jest w modzie w tym sezonie?

Trendy fryzjerskie pokazują, że w tym sezonie królować będą uczesania klasyczne. Tyczy się to zarówno cięć, jak i kolorów. Jedną z najczęściej pojawiających się propozycji jest stary, dobry krótki „bob”. Jeszcze do niedawna dużo więcej uwagi przyciągały przedłużone wersje tej klasycznej fryzury. Teraz jednak ponownie powracamy to jej tradycyjnego wyglądu. Jeśli chcesz odświeżyć swój wizerunek, koniecznie wybierz się do fryzjera i zafunduj sobie „boba”. Jeśli nie masz ochoty na drastyczną zmianę długości włosów, równie dobrym pomysłem będzie grzywka. Prosta, gęsta i zdyscyplinowana – taka będzie najlepsza.

A może zmiana koloru?

Wraz z jesienną aurą najwyższa pora zmienić kolor włosów. Zmęczone mocnym letnim słońcem często tracą swoją żywą barwę, dlatego to jej odświeżenie jest jak najbardziej wskazane w zimnych miesiącach. Nieprzemijającym zainteresowaniem w salonach fryzjerskich cieszyć będzie się ombre. Tym razem w wersji blond. Jeśli znudzone jesteście już tym trwającym od wielu sezonów trendem, możecie skusić się na małą odmianę w postaci balejażu lub włosów w kolorach jesieni.

Tej jesieni i zimy w modzie będą odcienie miedzi i czerwieni, a także pastelowe odcienie sprawiające wrażenie naturalnej, a nawet niedbałej stylizacji. Wielość kolorów na głowie – szczególnie pożądana w tych miesiącach – będzie doskonałą opcją zwłaszcza dla posiadaczek włosów kręconych.

Odżyw swoje włosy jesienią

Regeneracja włosów po sezonie letnim jest jak najbardziej wskazana. Wiedzą o tym bardzo dobrze posiadaczki każdego typu włosów. Na przywrócenie blasku i witalności fryzjerzy mają w tym roku kilka sposobów. Jakich? Nowością jest botox włosów, który pozwala na uzupełnienie ubytków w ich strukturze. Bardziej elastyczne, zregenerowane, piękniejsze – takich efektów możemy się spodziewać po skorzystaniu z botoxu. Na uwagę wśród nowości zasługują również: produkty anti-ageing, strzyżenie metodą split-end, kuracja kaszmirową keratyną.

Salony fryzjerskie tej jesieni i zimy zaoferują nam ogromny pakiet różnorodnych zabiegów. Sylwester i karnawał zbliża się coraz większymi krokami, dlatego z pewnością warto przyjrzeć się im bliżej.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl