Trendy fryzjerskie wiosna – lato 2018

Trendy fryzjerskie na wiosna-lato 2018

Warkocze, kucyki, fale, loki, efekt mokrych włosów, połączenie 2-3 trendów i oryginalne akcesoria do włosów – to najnowsze trendy fryzjerskie wiosna lato 2018, którym warto już teraz się przyglądać.

Oryginalna grzywka

W sezonie 2018 królować będą wszystkie fryzury z grzywką. Najlepiej, aby sięgała ona przynajmniej do połowy czoła i koniecznie musi być delikatnie podkręcona. Jeżeli grzywka nam się znudzi, to możemy ją w bardzo prosty sposób zawinąć na gruby wałek i podpiąć eleganckimi spinkami. W 2018 roku bardzo dużym zainteresowaniem powinny cieszyć się także włosy sięgające za obojczyk i grzywka w stylu hippie, która królowała w latach 70-tych. Jest to najlepsza propozycja dla tych kobiet, które przepadają za stylem retro, a dokładniej mówiąc za dzwonami, skórzanymi kurtkami i wzorzystymi jedwabnymi koszulami. Krótkie cięcia najlepiej połączyć z postrzępioną asymetrycznie grzywką. Warto postawić na odcień orzechowego brązu lub przygaszonego oranżu.

Modne warkocze

W najbliższym czasie nie warto planować ostrego cięcia albo koloryzacji, ponieważ dużym zainteresowaniem cieszyć będą się modne warkocze. W 2018 roku panować będzie prosta zasada – im więcej warkoczy, tym lepiej dla nas. W zbliżającym się sezonie klasyczny kłos albo popularny boxer braids to zdecydowanie za mało. Warto poważnie zastanowić się nad zaplątaniem kilkunastu warkoczy na raz. Można zebrać włosy także w taki sposób, aby uzyskać efekt tzw. „koszyczka”.

Magiczne koki

Trendy fryzjerskie wiosna lato 2018 to także magiczne koki. W cenie będą przede wszystkim nowoczesne wersje koka, a dokładniej mówiąc lekkie stylizacje, które usytuowane są nisko albo wysoko na głowie. Zwinięte w kółko warkocze albo kucyki sprawdzą się przy wielu stylizacjach. Warto skorzystać z nonszalanckich upięć, dzięki którym można całkowicie odmienić swój look.

Burgund i purpura

Latem 2018 roku raz na zawsze można zapomnieć o brolange. W zbliżającym się sezonie królować będą odcienie purpurowego fioletu, burgundu i mahoniu. Kolorowe włosy można pozostawić sobie na stałe albo skorzystać z dobrodziejstwa specjalnych farb i tonerów w spreju, które można dokładnie spłukać już po kilku myciach. Doskonałą alternatywą dla kolorowych włosów może okazać się również kolorowy przedziałek lub pojedyncze pasma włosów w odcieniu fuksji albo indygo. Jest to wspaniała propozycja między innymi na festiwalowe fryzury.

Zbliżający się sezon przyniesie zupełnie nowe kolory i oryginalne propozycje stylizacji, które każda kobieta powinna wypróbować. Warto postawić przede wszystkim na platynowy blond, wysokie kucyki albo modne loby. Powyżej przedstawiono tylko kilka trendów, które nie stracą na popularności, ale zawsze można poszukać czegoś nowego.

rezerwacja
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl