Trendy fryzjerskie na wiosnę 2018

modne włosy na wiosnę

Bardzo wiele kobiecych fryzur, które robiły olbrzymią furorę w 2017 roku, na pewno doskonale sprawdzą się także w zbliżającym sezonie. Niniejszy artykuł to idealna propozycja właśnie dla tych Pań, które chcą poznać trendy fryzjerskie na wiosnę 2018 i miło zaskoczyć swoich znajomych nowym lookiem.

Modne fale

W dzisiejszych czasach nie ma chyba piękniejszej i prostszej fryzury niż zwykłe fale. Wspaniałą fryzurę można zrobić w kilka minut korzystając z pomocy zwykłej lokówki i prostownicy. Aby przygotować modne fale można skorzystać także ze specjalnych kosmetyków. Fale to idealna fryzura nie tylko na co dzień, ale również do pracy i imprezę ze znajomymi. Fale idealnie sprawdzą się zarówno u kobiet z długimi włosami, jak i również u Pań, które mają średniej długości włosy.

Stylowa grzywka i bob

Wiosną 2018 roku królować będzie także elegancka grzywka i bob, które praktycznie każdego sezonu cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród kobiet w różnym wieku. W 2017 roku znane gwiazdy w pierwszej kolejności stawiały na bardzo drastyczne cięcia, które dodawały świeżości całej stylizacji. W 2018 roku królować będzie bob i grzywka zaczesana na bok, która nie będzie przytłaczająca i sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Różne odcienie na włosach

W 2017 roku pożegnaliśmy modę na jeden kolor. W 2018 roku włosy będą farbowane warstwami, dlatego też warto zainwestować w markowe farby w różnych kolorach. Warto postawić na jedną farbę, która będzie dostępna o parę tonów ciemniejszych lub jaśniejszych odcieniach. Wiosną 2018 roku warto postawić także na ombre albo na jeszcze modniejszą sombre.

Rockowa asymetria

Według bardzo wielu specjalistów z branży mody w sezonie 2018 królować będzie także rockowa asymetria. Jest to oczywiście rozwiązanie dla nieco odważniejszych kobiet, które nie boją się szokować swoim uczesaniem. W przypadku tej konkretnej fryzury warto jednak poszukać porządnego i doświadczonego specjalisty, który będzie bardzo dobrze wiedział co zrobić z naszymi włosami, aby uzyskać satysfakcjonujący rezultat.

Moda na pixie

Postrzępione, krótkie włosy są wielkim hitem już od zeszłego sezonu i najprawdopodobniej przez bardzo długi okres tak pozostanie. Niestety fryzura tego typu wymaga pewnego poświęcenia, dlatego też nie każda kobieta może skorzystać z jej dobrodziejstwa. Panie, które zawsze marzyły o krótkich włosach, powinny zdecydować się na nie właśnie teraz, ponieważ są bardzo modne.

Wiosna to pora, która wywołuje wiele problemów dla kobiet, które zawsze chcą wyglądać elegancko i stylowo. Oprócz wybrania kreacji i makijażu, bardzo dużym problemem jest właśnie fryzura, zwłaszcza u kobiet, które mają krótkie włosy. Wybierając jedną z powyżej opisanych fryzur, będziemy mieć pewność, że nasze włosy są modne i nie musimy się o nic martwić.

 

rezerwacja
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl