Uczesanie na wesele

Fryzura na Ślub i Wesele
Ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu każdej kobiety. Już jako małe dziewczynki, panie rozpoczynają w wyobraźni projektować tę chwilę, marząc o niezapomnianym wieczorze w wyjątkowo magicznej atmosferze. Wygląd w tym dniu to najważniejsza kwestia, która wpływa na poczucie doskonałości chwili. Suknia musi być odpowiednio dobrana i budzić oszałamiające wrażenie, jednak równie ważna jest fryzura. Sprawdźmy, jakie uczesania weselne będą królowały w tym roku i jakie propozycje polecają profesjonalne stylistki.

Uczesanie na wesele 2019

Najbardziej modnymi fryzurami na ślub są oczywiście różne rodzaje koków i upięć. Ten fakt nie ulegnie zmianie i w tym roku i wciąż będzie polecany w salonach fryzjerskich przyszłym pannom młodym. Luźne związanie włosów z tyłu głowy lub na jej czubku wprowadza przyjemne wizualne uczucie lekkości i zwinności.

Fryzura Ślubna typu: Kok

Kok to fryzura ślubna, która idealnie łączy się z różnego rodzaju elementami ozdobnymi, jakie panie uwielbiają stosować. Mogą to być zarówno dodatki naturalne w postaci różnych kwiatów lub np. ozdobniki wykonane z metali szlachetnych czy wytwornych kamieni.

Fryzura na wesele typu: Fale

Stylistki zgodnie podkreślają, że hitem sezonu 2018 będą luźne fale, skręcone, które swobodnie opadając będą rozprzestrzeniać się na plecach. Takie fryzury ślubne polecane są przede wszystkim paniom, które dysponują długimi włosami. Jedynie w takich przypadkach będą się one dobrze prezentowały. Luźne fale idealnie współgrają z drobnymi dodatkami, jak np. spinki z ozdobnymi kamieniami.

Wymarzony ślub i wariacje z krótkimi włosami

Dla pań o krótkich włosach proponowane są różnego rodzaju nonszalanckie fryzury, które bazują na „poszarpaniu” włosów, ich wystrzępieniu, wycieniowaniu i na odstających kosmykach. Innym wariantem jest stworzenie drobnych loków przez nawinięcie włosów na wałki. Fryzura taka bazuje na prostym pomyśle, ale jest niezwykle estetyczna. Uczesanie można uatrakcyjnić, stosując wstążkę.

Włosy w stylu retro

Styl retro będzie cieszył się dużą popularnością w sezonie 2018. Fryzury tego typu mają za zadanie wizualne odtworzenie patentów stylistycznych stosowanych w latach sześćdziesiątych. Bazują one na poddaniu włosów z tyłu głowy tapirowaniu oraz na wysokim ich upięciu. Na przodzie efekt tworzy luźna grzywka o delikatnym przygładzonym efekcie. Idealnie do tego typu fryzur sprawdzają się srebrne dodatki w postaci diademów lub estetycznych opasek.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl