Wianki ślubne – niepowtarzalna ozdoba dla Panny Młodej

Wianki ślubne to najstarsza ozdoba dla Panny młodej, a zarazem świetna alternatywa dla welonu lub eleganckich wsuwek. Dodają wdzięku, kobiecości i świeżości całej kreacji. Świeże kwiaty kojarzą się z pięknem i lekkością, więc każda przyszła Panna Młoda powinna podczas przymiarek spojrzeć na siebie w lustrze z takim ozdobnikiem na głowie!

 

 

Jaki wianek i dla kogo ?

Wianek na włosach Panny Młodej doskonale wkomponuje się na ślub w stylu boho lub nadaje się dla typowych romantyczek. Rodzaj kwiatów jak i ich kolor dopasowuje się zazwyczaj do bukietu przyszłej małżonki. Wianki zawsze prezentują się pięknie niezależnie od długości, koloru i struktury włosów panny młodej. Naszym numerem jeden jest gruby warkocz wokół którego wplecione są żywe kwiaty – Cudo!

 

Do wykonania wymarzonego wianka na ślub polecamy skonsultować się ze specjalistami – samodzielnie wykonany wianek może nie przetrwać próby czasu. Florysta zadba o wydłużenie żywotności kwiatów i wytrzymałość całego wianka.

 

Jeżeli jesteś zainteresowana takim ozdobnikiem na ślub – zgłoś się do nas! Nasze fryzjerki pomogą Ci dobrać rodzaj wianka do wymarzonej fryzury!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl