Wiosenny look

wiosenny look

Czapki z głów! Zbliża się wiosna!
Temperatura powoli wzrasta, dzień staje się coraz dłuższy. Nie mamy już wymówek, musimy przemyśleć wiosenny look. Czas odświeżyć garderobę… i odwiedzić fryzjera. Zastanawiasz się pewnie teraz, jakie fryzury będą modne w tym sezonie? Spieszymy z pomocą i przedstawiamy krótki przegląd wiosennych trendów.

Sombre, ombre i spółka

Króluje na głowach kobiet na całym świecie od kilku lat. Nic dziwnego! Ponieważ ta koloryzacje pasuje niemal dla każdej z nas. Nadaje włosom trójwymiarowości, nowoczesnego charakteru i rozświetla. Przejścia kolorystyczne pomiędzy odcieniami włosów sombre są bardzo subtelne i delikatne. Włosy są jaśniejsze w okolicach twarzy i na końcach. Sombre wygląda bardzo naturalnie, przypomina rozjaśnione słońcem włosy. Sprawdza się na każdego rodzaju włosach, niezależnie od długości. Natomiast mocniejsze przejścia między odcieniami, czyli ombre, raczej zarezerwowane są dla brunetek z długimi i gęstymi włosami. Chcąc odświeżyć wiosenny look, śmiało poddaj się koloryzacji.

Blorange

Nowość w koloryzacji! Jeśli jesteś blondynką i kusi Cię nietuzinkowa zmiana koloru włosów, blorange jest właśnie dla Ciebie. Pochodzi od połączenia “blondu” i koloru “orange”, chociaż bliżej temu trendowi do różu. Kolor jaki powinniśmy otrzymać po koloryzacji to delikatny, pastelowy odcień blondu połączonego z różem. Fantastycznie prezentuje się na włosach, które przez farbowaniem były bardzo jasne, platynowe lub poddane dekoloryzacji.

Długość do ramion

Ponadczasowa długość, która pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku, koloru włosów czy też gęstości. Włosy ścięte do ramion można stylizować na wiele sposobów, dlatego jest to fryzura bardzo uniwersalna. Wyglądają dobrze zarówno idealnie gładko wyprostowane, jak i pofalowane za pomocą lokówki. Z przedziałkiem pośrodku głowy. Czy też z grzywką. Rozpuszczone, a nawet spięte w kok. Wszystko zależy od Ciebie! Jeśli potrzebujesz małej zmiany w wiosennym looku, postaw na cięcie do ramion.

Przedziałek na bok

Przez kilka ostatnich sezonów modny był przedziałek pośrodku głowy. Podążając za trendami, śmiało możesz przerzucić włosy na jedną stronę. Dzięki tej małej zmianie nie tylko odświeżysz wiosenny look, ale też odmienisz rysy twarzy! Niezależnie czy włosy będą gładkie czy potargane, będziesz wyglądać modnie.

Plecionki

Warkocze i inne plecionki idealnie pasują do lekkiego i świeżego wiosennego looku. Co roku powracają. Za każdym razem w nowej odsłonie. Tej wiosny pleć warkocze luźne i asymetryczne. Taki splot najlepiej sprawdzi się na długich włosach. Przedziałek z boku i delikatne sombre z pewnością podbiją efekt wow!

Burza na głowie

Czy to burza tapirowanych włosów, czy delikatnych fal nie będzie miało znaczenia. Ważne, żeby na głowie dużo się działo. Możesz zrobić krok w stronę lat 80. i nastroszyć włosy z pomocą pudrów i pianek. Lub pofalować włosy na całej długości z pomocą soli morskiej i wyglądać jak dziewczyna surfera. Stylizuj, tapiruj, ugniataj!

Na gładko

Z drugiej strony coś dla minimalistek – czyli włosy gładko zaczesane do tyłu. To super modny wiosenny look, dzięki któremu twoja stylizacja nabierze elegancji. Ta fryzura świetnie sprawdzi się na specjalne okazje z małą czarną lub damskim garniturem.  

Do takiej fryzury pasować także będą ozdoby do włosów. W tym sezonie spinki i opaski wysadzane kamieniami, czy też brokatowe gumki do włosów możesz traktować jak prawdziwą biżuterię.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl