Włosy różowe

Kolor rose gold znowu powrócił do łask. Dawniej ten odcień wybierały wyłącznie nastolatki i młode kobiety. Teraz – rose gold uwielbiają wszyscy!

Ciężko jest opisać ten wyjątkowy odcień. Z pewnością wpada delikatnie w róż i lekką brzoskwinię, co zdecydowanie odróżnia go od klasycznego farbowania na kolor różowy. Jest dość intensywny, a jednocześnie mieni się złocistymi, a nawet rdzawymi refleksami.

Włosy różowe dla kogo?

Pasuje do każdego typu urody, więc każda kobieta może zdecydować się na to letnie szaleństwo. Rose gold idealnie współgra z każdym typem karnacji, prawdopodobnie przez swój brzoskwiniowo-złocisty pigment.

Odcień może być delikatny, albo bardziej intensywny – w zależności od tego, jakie są wasze preferencje i oczekiwania. Dobrze również prezentuje się wyłącznie na samych końcówkach. Jest to dobry pomysł, aby sprawdzić czy faktycznie dany kolor nam pasuje.

Dla jakich włosów?

Bardzo dobrze wygląda na długich, jak i krótkich włosach. Proste, kręcone, fale, lekkie loki..bez znaczenia! Jest genialny! Pięknie prezentuje się na co dzień, ale i podczas “zmywania”. Po 3 /4 tygodniach kolor staje się subtelniejszy, ale nadal wygląda obłędnie!

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu! Nasze stylistki i fryzjerki z chęcią pomogą dobrać Ci odpowiedni kolor i cięcie 🙂

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl