XIV Festiwal fryzjerski Hair Fair&Beauty Fair!

hair

To już 14. edycja targów fryzjerskich, które w tym roku odbędą się 15-16 listopada (sobota i niedziela), w Hali Expo Silesia w Sosnowcu. Jakie niespodzianki czekają na zwiedzających, wystawców i gości zaproszonych na to wielkie fryzjerskie wydarzenie?

Organizatorzy nie próżnowali i, jak zawsze, zadbali o liczne atrakcje. W programie festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie: pokazy gwiazd fryzjerstwa na Scenie Głównej, liczne prelekcje, warsztaty VIP, konkursy i mistrzostwa. Wystawcy także szykują dla zwiedzających masę niespodzianek i nowości – zapraszają serdecznie na swoje stoiska.

Nasza Akademia również przygotowała dla uczestników targów niespodzianki:

Prelekcja. Wstęp GRATIS!
16 listopada (niedziela), godz. 11:00

Pokaz fryzjerski Look&Learn z Beatą Berendowicz, Sławkiem Kublinem i Pawłem Nabrdalikiem, którzy zaprezentują techniki strzyżeń i stylizacji z najnowszej kolekcji fryzur 'Oh, Retro!’ Akademii B&K na sezon jesień-zima 2014/15.

Tylko dla uczestników prelekcji została przygotowana specjalna oferta na szkolenia w Akademii Szkoleniowej Berendowicz&Kublin!

Pokaz na Scenie Głównej
16 listopada (niedziela), godz. 14:15-14:45

Pokaz z najnowszej kolekcji fryzur zespołu Akademii B&K z Beatą Berendowicz i Sławkiem Kublinem na czele. Jesienno-zimowa kolekcja Akademii B&K ’14-15 to look book ponadczasowych trendów w dziedzinie koloryzacji i stylizacji włosów.

Akademię B&K wspiera na targach INDOLA, a dzięki produktom tej marki nasze modelki zaprezentują się w perfekcyjnych fryzurach!

Na Scenie Głównej swoje pokazy fryzjerskie zaprezentują także, m.in.: Robert Wypych, Maria Korzeniowska i Gwiazda Festiwalu – Pascal de los Rios.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się Konkurs Fryzjerski o Puchar Ślaska i Mistrzostwa Top City. Miłośnicy branży kosmetycznej będą mogli śledzić zmagania uczestników, m.in. Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym Linel i Mistrzostw Makijażu Ekstrawaganckiego.

Festiwal to także okazja do zdobycia cennej wiedzy od profesjonalistów z branży. Z myślą o uczestnikach targów zostały przygotowane panel seminaryjny i szkoleniowy. W salach konferencyjnych z kolei będą odbywać się równolegle wykłady, prelekcje i prezentacje. Dodatkowo cześć warsztatowa prowadzona będzie niezależnie. Niespodzianka! Po raz pierwszy na Festiwalu i po raz pierwszy w Polsce – Mistrzostwa w Artystycznym Zdobieniu Rzęs „Głębia spojrzenia”.

Szczegółowy Program Targów >>

Zapraszamy serdecznie!

Obejrzyjcie galerie zdjęć z poprzedniej, 13-ej, edycji Targów Hair fair & Beauty fair w Sosnowcu:

pobrane (1) 4435 4433 4434 4431 4432

4421 4424 4423 4420 4426 4429 4430

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl