zAMIEŃ KOMPUTER NA NOŻYCZKI I ZOSTAŃ FRYZJEREM!

SIĘGNIJ PO NOWE WYZWANIE ZAWODOWE

Zostań fryzjerem w 45 dni

01

O NAS

 

 

Musisz wiedzieć, że nasza Akademia pracuje już na rynku prawie 20 lat. Jesteśmy znaną marką w świecie fryzjerstwa a nasze szkolenia posiadają certyfikat jakości usług – dzięki temu otwieramy Ci szeroką perspektywę zawodową. Co to znaczy? 

Dyplom ukończenia kursu brandowany naszym logiem, ceniony jest wśród pracodawców. Mając go w ręku nie ma bata, żebyś nie dostał roboty.

Nasza Akademia przystosowana jest do prowadzenia tylko szkoleń – skupiamy się bardzo mocno na praktyce i pracy z klientem. Zajęcia prowadzimy w odpowiednio dostosowanych salach działając na profesjonalnych produktach i najnowszym sprzęcie. Wiemy ile kosztuje Cię ten kurs – dlatego uwierz nam najważniejsza jest dla nas jakość i Twoje zadowolenie.

02

O KURSIE

 

 

Kurs nauki zawodu fryzjera od podstaw trwa 45 dni. 
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku stacjonarnie w naszej Akademii w Katowicach.
Pierwsze 3 tygodnie to intensywna teoria połączona z praktyką. Modelowanie, koloryzacja, strzyżenie. 

     W takiej kolejności poznasz najważniejsze usługi fryzjerskie. W 4 tygodniu zacznie się prawdziwe życie fryzjera. Całą poznaną wiedzę zastosujesz w pracy z  modelkami.  Jest to duże wyzwanie, zwłaszcza, dla kogoś kto całkowicie zmienia swój zawód, ale uwierz nam. 

DASZ RADĘ!

       Nasza ekipa wszystkiego Cię nauczy, we wszystkim pomoże. Podpowiadamy gdzie dobrze zjeść, gdzie zaparkować i gdzie najtaniej się przekimać jeśli jesteś z daleka. 

03

Ekipa i sprzęt

EDUKATORZY – To są ludzie, którzy będą Cię uczyć. Doświadczeni pełni pozytywnej energii. Ludzie, którzy kochają swoją pracę i tą miłością zarażą Cię na kursie – poczujesz klimat pracy z drugim człowiekiem – serio!

Skończysz kurs i będziesz pełno wartościowym fryzjerem! 3 lata szkoły zawodowej nie da Ci tyle ile my w ciągu 45 dni – to nie czary – to intensywna praca i Twoje zaangażowanie.

SPRZĘT – tutaj doradzimy, co powinieneś kupić, jakie powinny być Twoje pierwsze nożyczki. Jeśli będziesz pewny/a, że rozpoczynasz swoją przygodę zmiany zawodu będziesz mógł/a zakupić wszystko co będzie Ci niezbędne u nas na miejscu.

04


tWOJE MOŻLIWOŚCI

Każdy z nas chce czuć się pięknie, dlatego drzwi do renomowanych salonów są otwarte dla świeżych talentów, zdeterminowanych aby osiągnąć sukces zawodowy. Możesz zdecydować się na budowanie własnej marki opartej na swoim talencie, możesz również zostać częścią zespołu, który wspólnie się dopełnia.

Możesz jeździć po całym świecie i pracować jako stylista gdziekolwiek zechcesz. Twój talent masz w dłoniach i w swojej głowie. Do tego rynek oferuje innowacyjne rozwiązania dla branży beauty, czyli najlepsze produkty i narzędzia, które będą wzbogacały Twoje rzemiosło.

Szukasz pracy w branży beauty? Sprawdź na Jooble oferty pracy w Warszawie i nie tylko w stolicy, ale także za granicą.

Zostań fryzjerem w 45 dni

pOZNAJ UCZESTNIKÓW I zOBACZ FILMY

To był naprawdę dobrze wykorzystany czas. Świetna atmosfera, profesjonalni edukatorzy. Czułam, że wszystkim zależy, abym nauczyła się na tym kursie jak najwięcej. Pasją do włosów zaraził mnie mój syn, który jest fryzjerem. Postanowiłam również pójść za głosem serca i wybrałam zmianę zawodu. Bardzo serdecznie dziękuje za tą wspaniałą przygodę.

KATARZYNA FRĄCKIEWICZ

Zmiana kody, na 4 z przodu który niedługo mnie czeka, skłoniła mnie do refleksji nad tym co chciałbym w życiu robić. Pojawiła się myśl zostania fryzjerem i stwierdziłem, że to ostatni dzwonek, żeby spróbować. Po 9 tygodniach ciężkiej pracy, wiem, że to była doskonała decyzja, że przewrót, którego dokonałem był słuszny. Dziś wiem kim jestem. Czas w Akademii będę bardzo mile wspominać. Jeśli się ktoś tylko zastanawia to polecam! Nie warto odkładać marzeń, warto odkładać na marzenia!

ROBERT CIUPEK

Zostanie fryzjerem od zawsze było moim marzeniem. Musiałam niestety spełniać ambicje moich rodziców i zamiast do technikum poszłam do liceum i na studia. Po dwóch kierunkach postanowiłam wziąć życie w swoje ręce i zdecydowałam się na kurs. Moja przyjaciółka poleciła mi Akademię. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Dziś pracuje jako fryzjerka i jestem szczęśliwa!

ZUZANNA PAWELSKA

Skontaktuj się z nami

Adres: Katowice, ul. Plebiscytowa 14/1
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek od 9.00 do 17.00
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl