ZDROWE I LŚNIĄCE WŁOSY LATEM

Gdy najprzyjemniejsza pora roku jest zarazem wyzwaniem dla Twoich włosów sięgnij po kosmetyki z serii Soleil. Jest to kompleksowy program ochrony przeciwsłonecznej włosów od Kérastase.

Działanie promieni słonecznych UV wpływa na 3 warstwy włókna włosa:

  • Pigmenty melaniny – tracą swój kolor, gdy są wystawione na działanie słońca.
  • Naskórek – słońce i woda narażają naskórek, gdy jest on wystawiony na ich działanie.
  • Kora – promienie UV penetrują włókno włosa i niszczą jego korę

Dlatego jeśli wybierasz się wakacje lub wiesz że spędzisz dłuższy czas na słońcu zadbaj o odpowiednia pielęgnację swoich włosów. Kompleksowy program ochrony przeciwsłonecznej włosów od Kérastase składa się z 4 etapów, których nie powinnaś pomijać w codziennej pielęgnacji. Na każdy z nich przypada inny kosmetyk.

1 etap: Mgiełka ochronna Micro-voile 

Mgiełka dzięki filtrowi chroniącemu przed działaniem promieni słonecznych, zapewnia odpowiednią ochronę. Nadaje włosom połysku, chroni przed puszeniem i jest wodoodporna.

2 etap: Kąpiel Soleil

Kąpiel chroni włosy naturalne i koloryzowane przed szkodliwym działaniem słońca i wysuszeniem wzmacniając dodatkowo ich połysk.

3 etap: Krem CC

Krem Complete Correction zajmuje się ochroną, regeneracją i rozświetleniem włosów. Natychmiast nawilża włosy bez efektu obciążenia, nadaje im połysk i ułatwia rozczesywanie. Krem odbudowuje i chroni włosy, które zostały zniszczone działaniem słońca.

4 etap: Maska Soleil

Pielęgnacja odżywiająca włosy narażone na ekspozycję słoneczną. Maska pomaga w regeneracji włosa, przeciwdziała foto-uszkodzeniom i chroni kolor. Nadaje włosom niezwykły blask oraz miękkość.

Użycie tych produktów zapewni ci zdrowe i lśniące kosmyki od pierwszego użycia, jednak wymarzony efekt osiągniesz po dłuższym czasie używania.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl