zAMIEŃ KOMPUTER NA BRZYTWĘ I ZARABIAJ WIĘCEJ

Sięgnij po nowe wyzwania zawodowe

Zostań BARBEREM W 15 DNI

01

o NAS

Musisz wiedzieć, że nasza Akademia pracuje już na rynku prawie 20 lat. Jesteśmy znaną marką w świecie fryzjerstwa a nasze szkolenia posiadają certyfikat jakości usług – dzięki temu otwieramy Ci szeroką perspektywę zawodową. Co to znaczy?

Dyplom ukończenia kursu brandowany naszym logiem, ceniony jest wśród pracodawców. Mając go w ręku nie ma bata, żebyś nie dostał roboty.

Nasza Akademia przystosowana jest do prowadzenia tylko szkoleń – skupiamy się bardzo mocno na praktyce i pracy z klientem. Zajęcia prowadzimy w odpowiednio dostosowanych salach działając na profesjonalnych produktach i najnowszym sprzęcie. Wiemy ile kosztuje Cię ten kurs – dlatego uwierz nam najważniejsza jest dla nas jakość i Twoje zadowolenie.

02

O KURSIE

Kurs nauki zawodu barbera od podstaw trwa 15 dni. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku stacjonarnie w naszej Akademii w Katowicach.

     Są to 3 tygodnie intensywnej pracy. 1 tydzień dajemy Ci na zapoznanie się z tym światem. Ćwiczysz spokojnie na główkach treningowych poznając techniki strzyżeń od klasyki po nowoczesne formy fryzur.  

     Kolejne 2 tygodnie to praca na modelach. Prawdziwych chłopach z krwi i kości, ale nie martw się nie pozwolimy, żebyś komuś odciął ucho. Twoją pracę cały czas nadzorować będzie profesjonalny edukator. Nie będzie to stała persona. Będziemy ich zmieniać tak, abyś mógł porównać style pracy i wrobić swój indywidualny.   

Jest to duże wyzwanie, zwłaszcza, dla kogoś kto całkowicie zmienia swój zawód, ale uwierz nam DASZ RADĘ!

       Nasza ekipa wszystkiego Cię nauczy, we wszystkim pomoże. Podpowiadamy gdzie dobrze zjeść, gdzie zaparkować i gdzie najtaniej się przekimać jeśli jesteś z daleka. 

03


Ekipa i SPRZĘT

EDUKATORZY – To są ludzie, którzy będą Cię uczyć. Doświadczeni pełni pozytywnej energii. Ludzie, którzy kochają swoją pracę i tą miłością zarażą Cię na kursie – poczujesz klimat pracy z drugim człowiekiem – serio!

Skończysz kurs i będziesz pełno wartościowym fryzjerem! 3 lata szkoły zawodowej nie da Ci tyle ile my w ciągu 15 dni – to nie czary – to intensywna praca i Twoje zaangażowanie.

SPRZĘT – tutaj doradzimy, co powinieneś kupić, jakie powinny być Twoje pierwsze nożyczki. Jeśli będziesz pewny/a, że rozpoczynasz swoją przygodę zmiany zawodu będziesz mógł/a zakupić wszystko co będzie Ci niezbędne u nas na miejscu.

04

tWOJE MOŻLIWOŚCI

Bez względu na to kim teraz jesteś i co robisz. Ten kurs przygotuje Cię od podstaw do pracy jako Barber.
Twoje życie całkowicie się zmieni. Nasi kursanci po tych 3 tygodniach spełnili swoje marzenia. 70 % z nich pracuje w swoich własnych Barber Shopach!  Gruba Barber Shop, Jungle Man, The Barbers Forge, możesz sam sprawdzić.

Pomyśl nad tym, jakich wartości oczekujesz od swojej pracy. Jeśli cenisz sobie pracę z ludźmi, w luźnej atmosferze,  zależy Ci na stałym rozwoju, jesteś osobą kreatywną, a od każdego dnia oczekujesz nowych możliwości to zawód Barbera stoi właśnie przed Tobą otworem. Rozpocznij swoją przygodę w świecie Barberingu już teraz!

Zostań BARBEREM W 15 DNI

pOZNAJ UCZESTNIKÓW i ZOBACZ FILMY

Życiowa zmiana. Duża zmiana. Z branży budowalanej na fryzjerską? Można? No można. Jestem MEGA zadowolony. Dzięki Akademii poznałem siebie na nowo. Na pewno będę wracał. Wspaniali ludzie, dobry klimat, świetna muza! Będe tu wracać, żeby doszkalać swoje umiejętności. Moje plany? Moim marzeniem jest otworzyć swój barber shop. Mam na niego swój pomysł.

ROBERT ABRAMOWICZ

Rok temu skończyłam w Akademii kurs nauki zawodu fryzjera. Stwierdziłam, że to za mało. Chciałam się rozwijać. Wybrałam więc kurs barberski. Najlepsze w kursie jest to, że mamy możliwość pracy z wieloma edukatorami. Każdy jest inny. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wyrobić sobie swój własny indywidualny styl pracy. Bardzo serdecznie polecam szkolenia w Akademii.

NATALIA WAWRZYNIAK

Ogólnie zrobiłem szkołę fryzjerską i tamta szkoła nie dała mi tyle w dwa lata, co 3 tygodnie tutaj! Po pierwszym dniu robiłam już znacznie więcej. Jestem bardzo usatysfakcjonowany szkoleniem, nie spodziewałem się, że mogę tyle tutaj wyciągnąć wiedzy. Nie ma co szukać innych Akademii, tutj to szkolenie jest najlepsze!

PATRYCJUSZ ADAMCZUK

Skontaktuj się z nami

Adres: Katowice, ul. Plebiscytowa 14/1
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od godz. 9.00 do 17.00
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl