Infuzja Tlenowa – Zabieg Trychologiczny

W salonach Berendowicz & Kublin zadbamy kompleksowo o kondycję Twoich włosów oraz skóry głowy. Jedną z naszych propozycji stanowi infuzja tlenowa. Jest to specjalistyczny zabieg trychologiczny, który polega na wykorzystaniu hiperbarycznego tlenu i wtłoczeniu w głąb skóry skoncentrowanych składników odżywczych.

Jak przebiega zabieg?

Infuzja tlenowa to prosty zabieg pielęgnacyjny, który jest bezbolesny i komfortowy dla klienta. Jednocześnie na skórę głowy i włosy aplikowany jest pod ciśnieniem czysty tlen hiperbaryczny oraz składniki odżywcze (dobrane do indywidualnych potrzeb klienta). To podwójne działanie, ponieważ już sam tlen przynosi szereg korzyści i poprawia kondycję skóry oraz włosów – a w połączeniu ze składnikami odżywczymi pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Warto pamiętać, że dla utrzymania satysfakcjonującego efektu należy skorzystać z serii zabiegów trychologicznych – ich częstotliwość ustalana jest indywidualnie.

Jakie są efekty infuzji tlenowej?

Ten trychologiczny zabieg cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ jest bezbolesny i pomaga uporać się z wieloma problemami w zakresie kondycji włosów oraz skóry głowy. Do najważniejszych efektów infuzji tlenowej należą:

  • poprawa mikrocyrkulacji skóry głowy, a tym samym zmniejszenie wypadania włosów i pozytywny wpływ na ich kondycję,
  • spowolnienie procesu starzenia się skóry głowy i włosów,
  • zapobieganie najbardziej powszechnym dolegliwościom skóry głowy,
  • natychmiastowa i widoczna poprawia witalności i w konsekwencji wyglądu włosów.

Dla kogo polecana jest infuzja tlenowa?

Tak naprawdę każdy powinien skorzystać z tego trychologicznego zabiegu – jest on wykonywany nie tylko w przypadku problemów ze skórą głowy i włosami, ale także profilaktycznie. Szczególnie warto się na niego zdecydować przy nadmiernej utracie włosów, wrażliwej, suchej i podrażnionej skórze głowy, łupieżu, łojotoku i nie tylko. Infuzja tlenowa sprawdzi się w przypadku wielu schorzeń skóry głowy, przynosząc często natychmiastową ulgę.

Infuzja tlenowa może być stosowana niemal u każdego i nie wymaga rekonwalescencji. Jedynym przeciwwskazaniem są zmiany nowotworowe na skórze głowy.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl