scroluj w dół

Fryzjer
Katowice
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Galeria Katowicka POZIOM -1, ul. 3-go Maja 30, 40-097 Katowice
Telefon: 691 441 123

Salon fryzjerski – Galeria Katowicka

Wśród licznych atrakcji Katowic jedną z nich jest salon fryzjerski Berendowicz & Kublin, który mieści się w Galerii Katowickiej przy ul. 3-go Maja. To szczególne miejsce, gdzie łączą się ze sobą pasja, sztuka i powołanie. Nasza profesja to coś znacznie więcej, niż po prostu wykonywanie zawodu. Mimo tak różnych osobowości jesteśmy zjednoczeni ideą, aby jako fryzjerzy wciąż się doskonalić i dążyć do perfekcji. Świadczymy Klientom szeroki repertuar usług. Strzyżemy kobiety i mężczyzn. Paniom oferujemy m.in. keratynowe prostowanie włosów lub ombre / sombre. Panów zapraszamy na spotkanie z barberem!

Zastanawiałaś się, jak byś wyglądała w innym kolorze włosów? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to sprawdzić. Jeden, dwa kolory, a może trzy? A może myślisz nad innowacyjną techniką koloryzacji flamboyage? Jeśli nie jesteś pewna – służymy Ci radą, bazując na doświadczeniu. Nowa barwa włosów na pewno podkreśli atuty Twojej urody!

Nie tylko strzyżemy włosy czy je koloryzujemy, ale zajmujemy się również stylizacją. Odpowiednie, czasem oryginalne i kreatywne, ułożenie włosów podkreśli Twój charakter. Chcesz małej zmiany, aby subtelnie odświeżyć swój wygląd albo pragniesz spróbować czegoś zupełnie nowego – zdaj się na nas!

Uczesanie jest bardzo ważne. Ale nie mniej istotne jest to, by włosy były wypielęgnowane. Wtedy nie tylko łatwiej poddają się licznym zabiegom – na przykład przedłużającym – ale są zdrowe, odżywione i po prostu olśniewające!

Podczas pracy kluczową sprawą jest dla nas Twoje zadowolenie. Troszczymy się o to, aby pobyt w salonie upłynął Ci w sympatycznej atmosferze. Sprawia to nie tylko poziom obsługi, ale także towarzysząca jej, wyciszająca muzyka oraz schludny wystrój salonu.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Od poniedziałku do soboty dostępni jesteśmy w godzinach 09:00 – 21:00.

Realizujemy usługi barberskie – golenie brody, trymowanie, COMBO (strzyżenie+stylizacja brody), koloryzacja brody i inne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z usługami oraz cennikiem.

Znajdujemy się w Galerii Katowickiej na poziomie -1.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota: 09:00 – 21:00
niedziela: 10:00 – 20:00

e-mail: gk@berendowicz-kublin.pl

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Kreatywność i pasja to główne cechy które wyróżniają zespół fryzjerów Salonu Berendowicz & Kublin w Galerii Katowickiej. Każdy z nich jest indywidualistą, ale wszystkich łączy fakt, że uwielbiają swoją pracę.

Każdy Fryzjer oraz Barber to specjalista w swojej dziedzinie, dzięki setkom godzin spędzonych na szkoleniach zarówno w naszej Akademii Szkoleniowej, jak i z wieloma autorytetami ze świata fryzjerstwa i barberingu.

Perfekcjoniści, którzy każdą stylizację traktują indywidualnie, a życzenie każdego Klienta to dla nich prawdziwe wyzwanie.

Poznaj nasz zespół!

Nikol

Natalia

Agnieszka

Patryk

Kasia

Angelika

Zobacz jak do nas trafić:

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Zobacz wnętrze naszego salonu!

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2023 Wykonanie: Getso.pl