scroluj w dół

Fryzjer
Katowice
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Galeria Katowicka POZIOM -1, ul. 3-go Maja 30, 40-097 Katowice
Telefon: 691 441 123

Salon fryzjerski – Galeria Katowicka

Wśród licznych atrakcji Katowic jedną z nich jest salon fryzjerski Berendowicz & Kublin, który mieści się w Galerii Katowickiej przy ul. 3-go Maja. To szczególne miejsce, gdzie łączą się ze sobą pasja, sztuka i powołanie. Nasza profesja to coś znacznie więcej, niż po prostu wykonywanie zawodu. Mimo tak różnych osobowości jesteśmy zjednoczeni ideą, aby jako fryzjerzy wciąż się doskonalić i dążyć do perfekcji. Świadczymy Klientom szeroki repertuar usług. Strzyżemy kobiety i mężczyzn. Paniom oferujemy m.in. keratynowe prostowanie włosów lub ombre / sombre. Panów zapraszamy na spotkanie z barberem!

Koloryzacja

Zastanawiałeś się, jak byś wyglądała w innym kolorze włosów?Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to sprawdzić. Jeden, dwa kolory, a może trzy? A może myślisz nad innowacyjną techniką koloryzacji flamboyage? Jeśli nie jesteś pewna – służymy Ci radą, bazując na doświadczeniu. Nowa barwa włosów na pewno podkreśli atuty Twojej urody!

Modelowanie i Stylizacja

Nie tylko strzyżemy włosy czy je koloryzujemy, ale zajmujemy się również stylizacją. Odpowiednie, czasem oryginalne i kreatywne, ułożenie włosów podkreśli Twój charakter. Chcesz małej zmiany, aby subtelnie odświeżyć swój wygląd albo pragniesz spróbować czegoś zupełnie nowego – zdaj się na nas!

Czesanie i pielęgnacja

Uczesanie jest bardzo ważne. Ale nie mniej istotne jest to, by włosy były wypielęgnowane. Wtedy nie tylko łatwiej poddają się licznym zabiegom – na przykład przedłużającym – ale są zdrowe, odżywione i po prostu olśniewające!

Z szacunkiem do Ciebie i Twoich włosów

Podczas pracy kluczową sprawą jest dla nas Twoje zadowolenie. Troszczymy się o to, aby pobyt w salonie upłynął Ci w sympatycznej atmosferze. Sprawia to nie tylko poziom obsługi, ale także towarzysząca jej, wyciszająca muzyka oraz schludny wystrój salonu.

Już teraz zamów wizytę na dogodny dla Ciebie termin. Zapraszamy!

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota: 09:00 – 21:00
niedziela: 10:00 – 20:00

e-mail: gk@berendowicz-kublin.pl

Od poniedziałku do soboty dostępni jesteśmy w godzinach 09:00 – 21:00.

Realizujemy usługi barberskie – golenie brody, trymowanie, COMBO (strzyżenie+stylizacja brody), koloryzacja brody i inne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z usługami oraz cennikiem.

Znajdujemy się w Galerii Katowickiej na poziomie -1.

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Kreatywność i pasja to główne cechy które wyróżniają zespół fryzjerów Salonu Berendowicz & Kublin w Galerii Katowickiej. Każdy z nich jest indywidualistą, ale wszystkich łączy fakt, że uwielbiają swoją pracę.

Każdy Fryzjer oraz Barber to specjalista w swojej dziedzinie, dzięki setkom godzin spędzonych na szkoleniach zarówno w naszej Akademii Szkoleniowej, jak i z wieloma autorytetami ze świata fryzjerstwa i barberingu.

Perfekcjoniści, którzy każdą stylizację traktują indywidualnie, a życzenie każdego Klienta to dla nich prawdziwe wyzwanie.

Poznaj nasz zespół!

Nikol

Natalia

Agnieszka

Patryk

Kasia

Angelika

Fryzjer
Katowice
B&K

Umów się na wizytę!

Adres: Galeria Katowicka POZIOM -1, ul. 3-go Maja 30, 40-097 Katowice
Telefon: 691 441 123

Salon fryzjerski – Galeria Katowicka

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota: 09:00 – 21:00
niedziela: 10:00 – 20:00

e-mail: gk@berendowicz-kublin.pl

Zobacz jak do Nas trafić

Nasza aplikacja do umawiania wizyt!

pobierz

Nasze usługi!

sprawdź

Zobacz wnętrze naszego salonu!

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2022 Wykonanie: Getso.pl