modne fryzury i stylizacje z hollywood
Praktycznie co roku sławne osoby lansują nowe trendy w stylizacji włosów. W dzisiejszych czasach coraz więcej gwiazd Hollywood prezentuje się na czerwonych dywanach w fryzurze baby bangs, która robi prawdziwą furorę. 

Czym jest baby bangs?

Najprościej rzecz mówiąc baby bangs to krótko ścięta grzywka, delikatnie postrzępiona i miejscami nierówna. Bardzo często cięcia przebiegają w połowie czoła, dzięki czemu fryzura nabiera magicznego charakteru. Kluczem do osiągnięcia niesamowitego looku jest tak naprawdę odnalezienie idealnej długości dla grzywki, co wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Poszczególne kosmyki nie mogą swobodnie opadać na czoło, a tym bardziej nie mogą zakrywać go w całości. Baby bangs to look rodem z zapominanych lat 50-tych, który po bardzo długiej przerwie powraca do mody.

Nowe trendy w stylizacji fryzur

Pomimo tego, że coraz więcej gwiazd i celebrytów funduje sobie baby bangs, to bardzo wielu stylistów zaznacza, że fryzura tego typu nie powinna być promowana. Krótkie cięcia jak łatwo się domyśleć nie będą pasować wszystkim, dlatego też przed wizytą u swojego ulubionego fryzjera, warto dwa razy się zastanowić czy baby bangs rzeczywiście będzie dobrym posunięciem. Osoby, które chcą sprawdzić ten nowoczesny look nie muszą od razu ścinać włosów. Dobrym rozwiązaniem są doczepiane włosy, dzięki którym można sprawdzić czy fryzura przypadnie nam do gustu.

Kto lansuje baby bangs?

W dzisiejszych czasach największymi fankami baby bangs są Emma Roberts, Sofia Boutella, Alison Sudol i Emma Watson. Warto wspomnieć jedna o tym, że już kilkanaście lat temu fryzurę lansowała Rooney Mara, jednak bez żadnego większego rozgłosu. Brytyjska aktorka bardzo często zaczesuje się na boki, dzięki czemu fryzura baby bangs prezentuje się bardzo zawadiacko, łamiąc praktycznie wszystkie zasady perfekcyjnego ułożenia fryzury.

Dla kogo jest baby bangs?

Krótka grzywka nie tylko doskonale podkreśla niepokorny styl „rebel girl”, ale również wnosi do niego bardzo wiele dziewczęcego uroku i dziecięcej słodkości. Grzywkę baby bangs bez żadnego większego problemu można idealnie zestawić z mocno wycieniowanymi włosami, jak i również z grzecznym i prostym bobem. Grzywka idealnie sprawdzi się także w przypadku kobiet, które uwielbiają fryzurę w typie pin-up.

Gotowa na metamorfozę?

Jak wspomniane zostało powyżej grzywki po bardzo wielu latach powracają do łask i to chyba w swoim najbardziej nietypowym wydaniu. Jeszcze kilka sezonów temu hitem była długa bardot bangs, a w dzisiejszych czasach gwiazdy na każdym kroku promują krótkie grzywki baby bangs, które zdobywają serca wielu kobiet na całym świecie.
rezerwacja