Strzyżenie brody

Barber Warszawa

 

Szukasz osoby, która zajmie się nie tylko Twoją fryzurą, ale również brodą, ponieważ stanowi ona nieodzowną część Twojego wizerunku? W takim razie trafiłeś w idealne miejsce. W naszym salonie poświęcamy swoim klientom 100% naszej uwagi i staramy się jak najlepiej spełniać ich potrzeby. 

 

Barber Warszawa – centrum

 

Usługi barberskie skierowane są do mężczyzn pragnących zadbać o swój wygląd lub przejść diametralną metamorfozę. Nasi fryzjerzy skonsultują z Tobą cięcie oraz pokażą Ci, że proste rozwiązania wcale nie muszą być nudne. Oprócz usług związanych ze strzyżeniem oferujemy zabiegi pielęgnacyjne oraz najmodniejsze stylizacje. Pamiętaj o tym, że nawet najbardziej kreatywne uczesanie nie będzie wyglądać dobrze na zniszczonych włosach. Z tego też względu, jeśli decydujesz się na koloryzację lub mocną zmianę wizerunku nie zapomnij o odżywieniu i regeneracji fryzury. 

Do pielęgnacji brody i włosów stosujemy jedynie produkty z najwyższej półki. Delikatne kosmetyki mają upiększać zarost oraz dbać o delikatną skórę twarzy każdego mężczyzny. 

W naszym salonie oferujemy usługi na najwyższym poziomie – dbamy o Twoje dobre samopoczucie oraz zadowoleni z wykonanego zabiegu.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl