AIR TOUCH + modelowanie

Pragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie? Zależy Ci na naturalnym efekcie i jak najmniejszym obciążeniu włosów? Idealną propozycję stanowi koloryzacja Air Touch. To innowacyjna metoda rozjaśniania, dzięki której tworzymy na włosach kilka, wzajemnie przenikających się odcieni. Daje to wyjątkowy efekt muśnięcia słońcem, który utrzymuje się nawet rok. A to oznacza brak konieczności częstych wizyt u fryzjera i ponownych koloryzacji. Dzięki temu pasma pięknie się prezentują – dłuższe przerwy od farbowania pozwalają zachować je w dobrej kondycji.

Czym jest Air Touch?

Coraz więcej osób stawia na naturalne piękno. Odpowiedź na ten wyjątkowy trend stanowi Air Touch. Jest to nowoczesna metoda koloryzacji, która składa się z kilku etapów i jest niemożliwa do samodzielnego wykonania w domowych warunkach. Doświadczony stylista fryzur w ciągu kilku godzin stworzy na Twojej głowie efekt muśnięcia słońcem, dzięki czemu twarz rozpromienieje, a włosy optycznie zwiększą objętość.

Koloryzacja Air Touch składa się z kilku etapów, dlatego na wizytę należy zarezerwować kilka godzin. Na początku stylista fryzur dzieli włosy na małe pasma i kieruje na nie zimne powietrze z suszarki (stąd też nazwa zabiegu, która w tłumaczeniu oznacza “dotyk powietrza”). W wyniku takiego wydmuchiwania w dłoni stylisty zostają tylko te dłuższe pasma i właśnie na nie zostaje nałożony preparat do koloryzacji. Następnie są one szczelnie owijane folią aluminiową. Czynności te powtarzane są także z innymi pasmami. Co istotne, w przypadku Air Touch farba nie jest nakładana przy nasadzie włosów i nie ma kontaktu ze skórą głowy. Preparaty są aplikowane na kosmyki i łącznie obejmują około 50% włosów – nie jest to farbowanie całej fryzury.

Air Touch – Przed i Po

Włosy po koloryzacji Air Touch wyglądają niczym muśnięte słońcem, a twarz dzięki nim promienieje i wydaje się młodsza. Efekt jest naturalny, różne odcienie płynnie się przenikają, nie ma tutaj kontrastujących przejść. Dzięki temu odrosty nie stanowią problemu i nie ma konieczności częstego powtarzania zabiegu. Nie ma też włosów, na których nie sprawdziłaby się taka koloryzacja – jest ona polecana każdemu! Air Touch odmieni wygląd każdej fryzury, zarówno z gęstymi, grubymi, jak i rzadkimi i cienkimi kosmykami. Co więcej, dzięki stosowaniu odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych włosy po koloryzacji będą miękkie i pełne blasku.

Chętnie dzielimy się efektami naszych prac. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z metamorfozami przeprowadzonymi przez stylistów fryzur z naszego salonu. Zajrzyj na naszego Instagrama i przekonaj się na własne oczy, że dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Air Touch Warszawa – sprawdź, gdzie jesteśmy!

Nasi specjaliści czekają na Ciebie w kilku miastach w Polsce. W Warszawie znajdziesz nas na Nowym Świecie (Śródmieście) oraz przy ulicy Złotej (Centrum). Każdy salon Berendowicz & Kublin to miejsce stworzone z prawdziwej pasji. Nasi styliści fryzur traktują swoją pracę jak prawdziwą sztukę. Bo to jest sztuka! Przeprowadzamy wyjątkowe metamorfozy i sprawiamy, że nasze klientki jeszcze bardziej kochają siebie i czują się dobrze. Przed każdym zabiegiem rozmawiamy, żeby poznać i zrozumieć oczekiwania klientek oraz nawiązać więź i zbudować zaufanie – w końcu powierzenie komuś swoich włosów nie jest łatwą decyzją. W przypadku koloryzacji Air Touch dobieramy odcienie farb do typu urody, osobowości i indywidualnych oczekiwań. Dla nas uśmiech klientki, która widzi w lustrze efekt naszej pracy, jest największą nagrodą.

Czy Air Touch ma jakieś wady? Bardzo możliwe, że dla wielu osób minusem tego zabiegu będzie wieloetapowość i związany z tym długi czas wykonania. Warto jednak pamiętać, że czas ten zależy od wielu czynników, między innymi od długości oraz objętości włosów, a także usług dodatkowych typu strzyżenie i modelowanie. Zabieg jest skomplikowany i czasochłonny, dlatego jego cena jest zazwyczaj wyższa niż w przypadku innych metod farbowania. Jednak koloryzacji Air Touch nie trzeba tak często powtarzać, a to oznacza, że taka jednorazowa, dłuższa i kosztowniejsza wizyta może się okazać korzystniejsza pod każdym względem.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl