Baleyage+modelowanie

Balejaż Warszawa

 

Pragniesz odświeżyć swoją fryzurę, jednak nie wiesz na jaki zabieg upiększający się zdecydować? W takim razie koloryzacja typu baleyage jest dla Ciebie, ponieważ pasemka od lat stanowią jedno z najmodniejszych farbowań. To dzięki nim uzyskujemy naturalny efekt muśniętych słońcem włosów. Co ważne, zabieg ten nie zmienia diametralnie koloru naszej fryzury, ale ją odświeża i nadaje blasku. 

W naszym salonie staramy się zadbać o jak najwyższy poziom swoich usług, dlatego też każdy zabieg wykonywany jest ze szczególną dokładnością i precyzją. W przypadku koloryzacji typu balejaż, staramy się podkreślić strzyżenie i wydobyć z niego to co najlepsze, tak byś czuła się pięknie i swobodnie w nowej fryzurze.

Zabieg koloryzacyjny polega na stworzeniu na włosach naturalnie wyglądającego kontrastu pomiędzy poszczególnymi kolorami na głowie. Dla uzyskania najlepszego efektu, nasi fryzjerzy nakładają farby o różnych odcieniach na cienkie pasma włosów. Prawidłowo wykonany balejaż cechuje się idealnie dobranym kolorem bazowym oraz pozostałymi odcieniami stanowiącymi piękny dodatek rozświetlający taflę włosów.

Co ciekawe jedną z delikatniejszych odmian balejażu jest niezwykle modne sombre, które najpiękniej prezentuje się na dłuższych włosach. Obie koloryzacje mają na celu uzyskanie naturalnego efektu rozświetlenia fryzury za pomocą kilku odcieni farb.

Jeśli marzy Ci się odświeżenie fryzury, koloryzacja balejaż jest właśnie dla Ciebie! Zaufaj nam i pozwól zadbać o siebie i swoje włosy.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl