Ombre/sombre + modelowanie

W ostatnich latach jedną z najmodniejszych koloryzacji stała się ta nadająca włosom efekt muśnięcia słońcem. Sombre to delikatniejsza wersja dobrze znanego ombre, które polecane jest szczególnie brunetkom, a odcień rozjaśnionych końcówek mocno różni się od reszty włosów. Natomiast podczas koloryzacji sombre użyte są kolory jedynie o kilka tonów jaśniejsze od naturalnego. Jeśli marzysz o letniej i delikatnej stylizacji włosów, koniecznie umów się na wizytę w naszym salonie.

Ombre/Sombre Warszawa

Dla kogo jest sombre? Dla wszystkich! Niezależnie od tego, jaki masz odcień włosów, ta koloryzacja będzie na nich wyglądać świetnie. Boisz się, że masz za krótkie włosy, by móc pozwolić sobie na ten zabieg? Nic bardziej mylnego, ponieważ sombre będzie prezentować się dobrze zarówno na krótkich, jak i długich włosach.

Dlaczego powinnaś umówić się na sombre do naszego salonu? Ponieważ jak nikt znamy się na dopasowywaniu fryzury do osobowości klienta oraz dbaniu o jego dobre samopoczucie. Do każdego zabiegu używamy produktów najwyższej jakości, a nasi fryzjerzy są pełni zapału i pasji.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl