Botox

Pielęgnacja włosów oparta na botoksie stała się niezwykle popularnym zabiegiem, który wykonujemy w salonie. Jest on dedykowany włosom przesuszonym, zniszczonym i matowym. Jeśli uważasz, że Twoje kosmyki potrzebują regeneracji umów się na wizytę, a my zadbamy o ich odżywienie.

Botoks na włosy Warszawa

Botoks na włosy odbuduje strukturę Twojego włosa. Z botoksem twarzy łączy go jedynie nazwa, ponieważ nie potrzeba do niego igieł czy toksyny botulinowej. Jego największym plusem jest bezinwazyjność. W skład serum wchodzą:

  • kolagen,
  • kwas hialuronowy,
  • jagody acai.

Zabieg polega na użyciu składników odżywczych, które działają zbawiennie na strukturę włosa. Wpływają one również na wypełnienie ubytków pomiędzy korą i otoczką włosa. Aby botoks przyniósł jak najlepszy efekt, należy użyć kosmetyków otwierających i zamykających łuskę włosa.

Przed nałożeniem botoksu na włosy należy je umyć specjalnym szamponem. Otworzy on łuskę, dzięki czemu Twoje włosy będą lepiej wchłaniać aktywne składniki. Podczas zabiegu włosy powinny być myte dwa razy.

Drugim etapem jest nałożenie serum na odsączone z wody włosy. Należy podzielić je na pasma i nakładać preparat na całą długość przy pomocy strzykawki. Następnie pozostawiamy serum na około 20 minut.

Ostatnim etapem jest zamykanie łusek dzięki odpowiedniej masce. Uszczelnienie struktury włosa zapewni im sprężystość i dokładne nawilżenie.

Botoks na włosy – efekt

Z pewnością osobom nieinteresującym się pielęgnacją włosów na tyle, by znać różnicę między botoksem a keratynowym prostowaniem, oba te zabiegi mogą wydawać się być bardzo podobne. Nic bardziej mylnego! Botoks przede wszystkim nie zmienia struktury włosa dlaczego też jest polecany zarówno osobom z prostymi jak i kręconymi włosami.

Marzysz o zdrowych i lśniących włosach? W takim razie powinnaś zdecydować się na zabieg botoksu na włosach, który odbuduje uszkodzoną strukturę i nada im piękny blask.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl