fryzura ślubna

Fryzura ślubna, którą wybierzesz na swój ślub, mówi wiele o Twojej osobowości. Zdecydujesz się na elegancki, wyrafinowany kok, czy też luźno puszczone fale? Być może już wiesz, jaka fryzura będzie idealna dla Ciebie. Jeśli nie, spieszymy z pomocą!

Co jest modne w tym sezonie?

W tym sezonie ślubnym panny młode stawiają na klasyczne fryzury w nowoczesnym wydaniu. Szykowne upięcia oraz intrygujące warkoczowe sploty ozdobione eleganckimi akcesoriami do włosów. Naturalne, urocze fale w stylu boho lub koszyczki ozdobione kwiatami. A może luźne i asymetryczne upięcia z boku głowy? To tylko niektóre z propozycji…

Dodatki do fryzury ślubnej

Welon, woalka czy kok nadal będą królować. Chociaż nie są innowacją w świecie ślubnej mody, to drobna wsuwka w kształcie motyla, cieniutki warkoczyk upięty za uchem lub perłowe koraliki wplecione w kok nieco zmodyfikują klasyczną fryzurę ślubną, wprowadzając ją w zupełnie inny wymiar.

Jeśli jednak nie jesteś tradycjonalistką, welon spokojnie możesz zastąpić ozdobnym grzebieniem, wiankiem z żywych kwiatów, dekoracyjną opaską, diademem z perełek lub atłasową wstążką.

Pielęgnacja włosów przed ślubem

Przed ślubem musimy jednak pamiętać o odpowiednim nawilżeniu i zregenerowaniu włosów, aby nadać im blasku i wygładzenia. Najlepiej umówić się ze swoim fryzjerem stylistą na serię zabiegów pielęgnacyjnych np. z bogatych gam pielęgnacji Schwarzkopf lub indywidualnie dopasowanych do potrzeb włosów Rytuałów Kérastase. Pamiętajmy również, żeby chwilę przed ślubem nie zmieniać radykalnie koloru i długości swoich włosów.

Fryzura próbna w salonie

Droga Panno Młoda, umów się na pierwszą rozmowę w salonie fryzjerskim ze swoim fryzjerem, jak tylko ustalicie datę ślubu. Jeśli to możliwe, zabierz ze sobą zdjęcie wymarzonej sukni ślubnej i powiedz, jakie dodatki planujesz do niej dopasować. Na takiej wstępnie rozmowie fryzjer pomoże w doborze odpowiedniej fryzury dla Twojego typu urody i pasującej do Twojej kreacji. Uwierz nam, że planując fryzurę ślubną z pewnym wyprzedzeniem, oszczędzisz sobie dużo nerwów i zbędnych emocji. Będziesz miała jeszcze czas, aby zapuścić włosy do odpowiedniej długości. Wachlarz fryzur ślubnych jest przeogromny.