Kérastase Soleil

Gama Soleil Kérastase to kompleksowy program ochrony przeciwsłonecznej włosów, którego produkty już od 25 lat regenerują włosy po ekspozycji na słońce oraz zapobiegają ich osłabieniu przez słoną lub chlorowaną wodę oraz promienie UV. Już nigdy więcej Twoje włosy nie będą suche i matowe po wakacyjnych wojażach. Nie wierzysz? Zaufaj ekspertom i sprawdź to na własnych włosach!

Kérastase Soleil ochrona przed słońcem

Kérastase Soleil najlepsza ochrona przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Latem trzeba szczególnie dbać o włosy, ponieważ narażone są na intensywne, negatywne działanie słońca, przez co wysuszają się a kolor blaknie. Gama Kérastase Soleil to kompleksowa pielęgnacja, która zapewni ochronę włókien włosów i pozwoli uniknąć ich wysuszenia tworząc powłokę ochronną oraz nada włosom gładkość i blask.

Unikalny rytuał Kérastase

Rytuał Kérastase wykonywany w salonach fryzjerskich to pielęgnacja Twoich włosów podzielona na 3 zmysłowe gesty: oczyszczającą kąpiel, pielęgnację i teksturyzację, przy zastosowaniu wypracowanych gestów, upiększających wygląd włosów. Zacznij od specjalnego rytuału pielęgnacyjnego w salonie i kontynuuj u siebie w domu, korzystając z dostępnych kosmetyków do włosów.

Gama Kérastase Soleil

Gama Kérastase Soleil składa się z kąpieli, która pielęgnuje włosy po ekspozycji słonecznej, odżywia po wysuszającym działaniu promieni UV, słonej lub chlorowanej wodzie. Włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku i lekkie, a blask koloru jest chroniony. Kąpiel Soleil nadaje się także do pielęgnacji włosów koloryzowanych.

CC CRÈME Soleil – krem ochronny jest przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji włosów wystawionych na działanie promieni słonecznych. To doskonała propozycja dla każdego rodzaju włosów, dzięki której zapewnimy sobie skuteczną ochronę. Krem ma bardzo delikatny zapach, który sprawia, że używanie go staje się miłym domowym rytuałem. A lekka konsystencja sprawia, że stosowanie jest bardzo przyjemne i nie obciąża się włosów.

Z kolei maska Soleil pomaga w regeneracji włosów i przeciwdziała fotouszkodzeniom włókien włosów, chroni kolor przed blaknięciem spowodowanym ekspozycją na słońce oraz nadaje włosom niezwykły blask oraz miękkość. Maska ma bardzo przyjemny zapach i kremową konsystencję. Łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów. Cały rytuał jest niezwykle przyjemny. Maska działa natychmiast, a jej efekty są widoczne po kilku minutach.

Micro-Voile Protectuer to lekka mgiełka ochronna do włosów, która ma za zadanie chronić nasze włosy przez niezwykle szkodliwymi promieniami UV. Mgiełka przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów i sprawdza się świetnie w każdej sytuacji. Pachnąca mgiełka zapewnia przyjemność stosowania, kosmetyk upiększa fryzurę i nadaje jej połysk. Produkt jest wodoodporny i chroni przed puszeniem się włosów.

Linia ma za zadanie chronić nasze włosy przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, dlatego polecana jest szczególnie w okresie od wiosny do jesieni. Pielęgnacja włosów latem jeszcze nigdy nie była tak prosta i skuteczna.