Czy wiesz…

… że zdrowe włosy są oznaką Twojej witalności?
… jak dbać o swoje zdrowie, żeby wyglądać pięknie i młodo?
… jak dobrać indywidualne żywienie, w służbie Twojemu ciału?
Jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie chociaż jedno z tych pytań, pomożemy Ci wpływać na Twoje zdrowie i wygląd!
Dowiedz się czym jest Pierwiastkowe Programowanie Żywienia i jak może Ci pomóc.

Pierwiastkowe Programowanie Żywienia to spojrzenie na Twój organizm, jako na jedną spójną całość, dzięki połączeniu dietetyki, biochemii i informatyki. Na podstawie badań, m.in Analizie Pierwiastkowej Włosa czy badań kwi ( są proponowane klientowi w przypadku zaistnienia takiego wskazania np. w wywiadzie zdrowotnym lub APW) sprawdzimy zarówno tendencje metaboliczne  i te wynikające z nieodpowiedniego poziomu pierwiastków w organizmie.

Analiza Pierwiastkowa Włosa ( APW) jest badaniem diagnostyki przedobjawowej, dzięki któremu jesteśmy w stanie identyfikować negatywne tendencje zdrowotne u naszych klientów. APW pozwala spojrzeć na stan organizmu na przestrzeni ok. roku ! Pozwala to na zauważenie tendencji (kierunku), w którym organizm pacjenta podąża. Dzięki temu wdrażane zmiany są dużo skuteczniejsze. Badamy:

– 24 biopierwiastki ( niezbędne do życia)

– 5 pierwiastki toksyczne (szkodliwe – należy je usuwać)

Na ich podstawie możemy dowiedzieć się, która z ponad 3000 kombinacji typów metabolicznych jest nasz pacjent, na które składają się takie cechy jak: szybkość metabolizmu, szybkość trawienia i sprawność mechanizmów przeciwstarzeniowych.

Produkty Healthyline są szczególnie polecane osobom, które chcą zadbać w zindywidualizowany sposób o swoje zdrowie. Poza pracą nad swoim wyglądem zewnątrz, chcą z nim pracować od „wewnątrz”.