B&K-grupowe-web

Poznaj tytułową Lady in black

Lady In Black to kobieta nowoczesna. Jest ona świadoma swojego piękna, nie boi się żadnych zmian. Kobieta, której styl uzależnia, a mężczyźni są w stanie zrobić dla niej wszystko. Zakładając sobie cele, nie zważa na przeszkody, które pojawiają się na drodze.

Jak ona to robi?

Nasza ,,famme fatale” to kobieta o urokliwym temperamencie. Sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku. Mocny makijaż podkreśla nieugięty charakter. Ubiera się w czarne, klasyczne stylizacje, subtelnie akcentując swoją zmysłowość. Umiejętnie łączy wszystkie te aspekty, w nowatorski sposób pobudzając fantazję.

Lady in black doskonale czuje się, gdy jej twarz otula burza loków, bądź retro fale w stylu Marilyn Monroe. Stawia na maxi objętość i uniesienie. Drapieżna, demoniczna, o usposobieniu współczesnej diablicy. Nasze modelki „famme fatale”, wybierają zmysłowe oblicza koloryzacji, wykorzystując blondy i różne jego odmiany. Zgrabne łączenie różnych barw, doskonale ukazuje melanż kolorystyczny. Blondy można niekonwencjonalnie wzbogacić o takie odcienie jak miedziano-złote, beżowe czy niebiesko-popielate.

Ciemne tło jest dopełnieniem, tajemniczego i mrocznego klimatu, tworzonego przez nasze trzy piękne boginie ciemności. Ich tajna broń ujawnia się w niesamowicie hipnotyzującym spojrzeniu. Poczucie stylu wraz z świadomością, iż nie mają sobie równych, pozwala im zniewalać zmysły i usidlać duszę.

A TY – uległeś już jej urokowi? Uważaj, od niej nie da się uwolnić!

Obejrzyj galerię kolekcji Lady in black

Stylizacja fryzur: Sławek Kublin

Modelki: Aleksandra Śleziak, Paulina Jaromin, Oliwia Chwalińska

Stylizacja: Michał Niedopytalski

Wizaż: Izabela Hajdas Make UP

Fotograf: Jakub Kobyliński/Modest Studio

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy powstaniu najnowszej produkcji. Efekty współpracy widoczne na zdjęciach, które idealnie oddają klimat kolekcji.