koloryzacja

Wiecie, że kolorowe włosy to największy hit ostatnich miesięcy, ale znudził Wam się już pastelowy róż na włosach Instagramowiczek. Może same chciałybyście zaszaleć z kolorem włosów? Różowe, niebieskie, fioletowe a może turkusowe? Nie, teraz najmodniejszy jest neon peach!

Neon peach

Jak każdy trend, tak też moda na pastelowe włosy w odcieniach różu, błękitu, fioletu i zieleni także powoli przemija. Teraz przyszła pora na odważniejsza koloryzację – neon peach! To nic innego jak „neonowa brzoskwinia”. Fakt, brzmi trochę dziwnie, ale czy nie przyzwyczaiłyście się jeszcze do zlepków i gry słów w świecie mody i urody?
Pewnie zastanawiacie się teraz skąd przyszedł ten trend? Oczywiście z Instagrama!

Zobacz galerię tutaj: #neonpeach

Trendy z Instagrama

Dziewczyny z neonowymi włosami w kolorze brzoskwiniowym w szybkim tempie opanowały Instagram. Długość, ani faktura czy rodzaj włosów nie mają znaczenia. Ważny jest kolor. A jest bardzo odważny!

Wady koloryzacji

Koloryzacja neon peach na Instagramie wygląda perfekcyjnie, jednak ma swoje wady. Nie każda z nas będzie dobrze wyglądać w tak ekstrawaganckich włosach. Dodatkowo neonowe kolory podkreślają niedoskonałości, więc by naprawdę dobrze się czuć, trzeba mieć perfekcyjną cerę. I co ważne, włosy trzeba regularnie farbować, żeby koloryzacja utrzymywała się dłużej i nie wyblakła.

Jak osiągnąć ten efekt?

Efektu neon peach na pewno nie osiągniesz samodzielnie domowymi sposobami. Musisz wybrać się do fryzjera, który w profesjonalny sposób wykona koloryzację. Jednak zanim zdecydujecie się na taką metamorfozę, warto zadać sobie pytanie, czy takie włosy w ogóle nam się podobają i czy nam pasują. Koloryzacja neon peach raczej nie jest koloryzacją „na weekend” czy kilka myć, ponieważ włosy muszą zostać najpierw poddane dekoloryzacji, a dopiero później są farbowane i to wielokrotnie.