W ekskluzywnych wnętrzach salonu Berendowicz&Kublin przy ulicy Złotej w Warszawie spełniamy marzenia naszych Klientek o pięknych, długich włosach. Zabieg przedłużania włosów polecamy w szczególności kobietom, którym zależy na spektakularnej metamorfozie, ale nie tylko. To także idealne rozwiązanie dla każdego, kto boryka się z problemem cienkich i pozbawionych grubośći włosów, których zapuszczenie wydaje się niemożliwe.

Przedłużanie włosów w salonie Berendowicz&Kublin w Warszawie

Jesteśmy po to, by spełniać wizje i marzenia naszych Klientek. Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie ocenić, jaka fryzura będzie pasować do danej osoby – jej typu urody, usposobienia i nie tylko. Dlatego każdy zabieg poprzedzamy konsultacją. Opowiedz nam o swoim pomyśle na nowy wygląd, a my z chęcią podpowiemy najlepsze rozwiązania i wspólnie omówimy efekt końcowy, z którego będziesz w 100% zadowolona. Nie wiesz, jaką wybrać długość? Zastanawiasz się nad kolorem? Nasi styliści fryzur rozwieją wszelkie wątpliwości.

Przedłużanie włosów na taśmach tape on

W naszym salonie stosujemy tzw. metodę kanapkową (tape on). To jedna z najpopularniejszych, najmniej inwazyjnych i najbezpieczniejszych technik przedłużania i zagęszczania włosów. Polega ona na dopinaniu przy samej linii włosów dopinek na specjalnych, silikonowych taśmach z klejem. Naturalne i doczepiane pasma przekładane są na zmianę – stąd też określenie “metoda kanapkowa”. Pozwala to na uzyskanie pięknej fryzury bez obciążania cebulek czy też struktury naturalnych włosów. Co więcej, taśmy są lekkie i przezroczyste, dzięki czemu nie powodują uczucia dyskomfortu ani sztucznego efektu.

Co dokładnie proponujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ile Klientek, tyle różnych gustów i oczekiwań. Dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej odwiedzającej nasz salon Klientki i dopasowujemy zakres usługi do konkretnych potrzeb i wymagań. Dysponujemy paletą aż 65 kolorów, co daje nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów. Co więcej, dostępne są pasma o długości 25 – 55 cm. Warto również zaznaczyć, że można ich użyć do 3 razy.

Do zabiegów wykorzystujemy wysokiej jakości, naturalne włosy słowiańskie bądź indyjskie. Te pierwsze są bardzo delikatne, lśniące, miękkie, nigdy niepoddawane farbowaniu i innym zabiegom chemicznym. Pasma indyjskie natomiast są grubsze od słowiańskich, a także nieco sztywniejsze. Chętnie opowiemy Klientkom o różnicach pomiędzy dostępnymi kosmykami i wspólnie dobierzemy idealne rozwiązanie.

Podczas zabiegu możemy nie tylko przedłużyć włosy, ale też zająć się ich koloryzacją oraz stylizacją ciepłem. Zadowolenie Klientek stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego staramy się zapewnić kompleksowe usługi.

Co warto wiedzieć o przedłużaniu włosów na taśmach?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielu czynników – zanim przystąpimy do działania omawiamy z Klientkami wszystkie szczegóły i przedstawiamy plan. Przedłużanie metodą kanapkową nie jest aż tak czasochłonne, nie wiąże się z ingerencją w strukturę włosów ani ich obciążeniem – zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Co więcej, dbamy o odpowiednią atmosferę w naszym salonie, dzięki czemu poczujesz się jak podczas wizyty u bliskiej osoby a nie u fryzjera! Dzięki temu czas upłynie szybko i przyjemnie, a efekt końcowy z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Nasza praca nie kończy się na zrealizowanej usłudze. Po wykonaniu zabiegu dokładnie tłumaczymy, jak dbać o przedłużone pasma, by móc cieszyć się ich pięknym i naturalnym wyglądem na długo. Zapraszamy również na podciąganie pasm co 9 – 12 tygodni, ponieważ wraz z wzrostem naturalnych pasm te doczepione coraz bardziej oddalają się od skóry głowy.

Cena przedłużenia włosów na taśmach tape on w salonie Berendowicz&Kublin przy ulicy Złotej uzależniona jest od długości, rodzaju i ilości użytych pasm, a także wybranych zabiegów dodatkowych, takich jak koloryzacja czy stylizacja. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i zaprosimy na zabieg dopasowany do indywidualnych potrzeb.