Regularne wizyty u fryzjeraRegularne wizyty u fryzjera to nie tylko zawsze idealny stan Twoich włosów. Oczywiście to największy plus – włosy bez rozdwojonych końcówek, bez odrostów i odpowiednio wypielęgnowane przyciągają uwagę. Poza idealnym wyglądem włosów, regularne wizyty u fryzjera niosą inne, dodatkowe plusy. Jakie? Zachęcamy do lektury!

Regularne wizyty u fryzjera – co dają?

Dzięki Twoim regularnym wizytom Twój fryzjer lepiej Cię pozna, a tym samym Ty, jako stała klientka, ułatwisz mu pracę z Tobą. Wśród zalet można wymienić:

  • nawiązanie bliższego kontaktu i lepsze poznanie Twojego typu włosów, dzięki czemu fryzjer bezbłędnie będzie potrafił dobrać odpowiednie kosmetyki i sposób pielęgnacji
  • fryzjer będzie znał sposób odrastania włosów, dzięki czemu będzie mógł ocenić, czy włosy z nowym cięciem będą się układały dobrze, czy źle
  • pozwolisz fryzjerowi na poznanie Twojego trybu życia i ograniczeń czasowych. Dzięki temu będzie potrafił zaplanować wizytę tak, aby nie przeciągać jej w czasie, kiedy już powinnaś być gdzie indziej
  • fryzjer pozna Twoje umiejętności stylizacji włosów w domu, przez co będzie potrafił doradzić w doborze fryzury przy wizycie
  • będziesz mieć możliwość zaplanowania wizyt – stopniowego skracania bądź zapuszczania włosów, koloryzacji i innych zabiegów.

Poza tymi wszystkimi plusami, jest jeszcze jeden, nie mniej istotny. Będąc stałą klientką jednej fryzjerki będziesz potrafiła się z nią porozumieć niemal bez słów. Zaufanie do swojego fryzjera jest nie mniej ważne.

Czy regularność jest konieczna?

Nie wszyscy lubią chodzić do fryzjera, to ogólnie znany fakt. Ale bez względu na to, co planujemy ze swoimi włosami, należy robić to regularnie. Nawet gdy zapuszczamy włosy, raz na jakiś czas trzeba podciąć i wyrównać rozdwojone końcówki. Niejedna kobieta robi to sama w domu, ale zdecydowanie polecamy oddać to w ręce fryzjera. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta – do tego trzeba bardzo ostrych, fryzjerskich nożyczek, a nie zwykłych, kuchennych. W domu takich nożyczek zazwyczaj nie ma. Kolejna ważna sprawa, to koloryzacja. Chociaż na rynku dostępnych jest wiele farb i ich rodzajów, a używanie tego typu kosmetyków jest proste, to jednak dzięki wizytom w salonie fryzjerskim obejdziemy się bez ryzyka spalenia czy zniszczenia włosów. Farba musi być dobrana indywidualnie do rodzaju włosów. Poza tym, farbą drogeryjną nie osiągniemy naturalnego rezultatu.

Zapraszamy do naszego salonu na regularne wizyty! Na wizytę możecie zapiać się pod adresem www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-warszawa-zlota/kontakt/ bądź telefonicznie: (22) 890 77 67.