Choć data pierwszego dnia wiosny wbiła nam się w pamięć dzięki szkolnym wagarom. Tak naprawdę ciepłe dni kojarzą nam się obecnie z rozpoczęciem majówki. Często to wtedy rozpoczynamy nasz sezon grillowy, wtedy też ostatecznie przepakowujemy nasze szafy, by te lżejsze ubrania były bardziej dostępne. Jest to też moment, w którym rozpoczęcie sezonu letniego możemy podkreślić nową fryzurą.

Nie bój się dodatków

Skoro kaptury, czapki i kapelusze powoli odchodzą w niepamięć (przynajmniej do jesieni), możemy wreszcie zacząć eksponować nasze włosy. Co jednak zrobić, by bardziej przyciągały uwagę? Może zwariowane kolory? To zadziała, ale nie będzie zbyt uniwersalne. Spróbujmy więc poeksperymentować z ciekawymi i różnokolorowymi dodatkami.

Kwiaty we włosach potargał wiatr

Wspominając hit Czerwonych Gitar, spróbujmy skorzystać z ich rad i nie bojąc się o potarganą fryzurę i wplećmy w nasze włosy kwiaty! Idealnie będzie, jeśli uda nam się znaleźć świeże kwiaty 🙂 Nawet zwykłe stokrotki, z których kiedyś robiłyśmy wianki. Jeśli chwilowo mamy deficyt żywych kwiatów, to może być spinka lub opaska ze sztucznymi kwiatami, która równie dobrze przyciągnie uwagę, a przy tym wystarczy na dłużej.

Czas na kolor

Kolorowe opaski, frotki i inne akcesoria do włosów świetnie będą pasowały do naszej fryzury na majówkę. Jest to przecież okres wypoczynku, a nie intensywnej pracy. Podkreślmy więc nasz radosny, wiosenny nastrój.

Fantazyjne fryzury

Dodatki dodatkami, ale nie zapominajmy też o samej fryzurze. Może spróbujmy zamiast najprostszych fryzur, wymodelować wielkie loki lub zrobić warkoczyki. Jeśli tylko dysponujemy dłuższymi włosami, to możemy je upleść na tak wiele sposobów!

Warto podkreślić rozpoczęcie okresu majówek, urlopów, wypoczynku na świeżym powietrzu również nową, świeżą fryzurą. Wybierzmy więc coś dla siebie i pokażmy się światu. Do zobaczenia na zewnątrz!

rezerwacja