trendy jesien zima

Co nowego w tym sezonie? Co powróciło z poprzedniego roku? A co jest ponadczasową fryzurą? Przeczytajcie i odkryjcie najmodniejsze fryzjerskie stylizacje!

TRENDY FRYZURY JESIEŃ/ ZIMA

Odkryj czoło

Włosy zaczesane do tyłu królują w tym sezonie. Wygładzone i nabłyszczone albo zakręcone, i natapirowane – wybór należy do Ciebie. Odkrywamy czoło niezależnie od długości włosów od krótkich, po długie!

Objętość

Fryzura rodem z lat 80. Tapiry, loki i afro powracają. Fryzura ekstrawagancka, ale na pewno zostaniesz zauważona w tłumie. Im włosów na głowie więcej tym lepiej! Na koniec zaczesz ku tyłowi, zgodnie z pierwszym trendem i jesteś gotowa do wyjścia!

Na mokro

Wygładzamy i nabłyszczamy włosy, wykańczamy “na mokro” … i znów zaczesujemy do tyłu! Nosimy na co dzień oraz na wieczorne wyjścia.

Warkocze

Ten trend nie przemija od kilku sezonów. Pleciemy warkocze na wszystkie możliwe sposoby! Od klasycznych splotów, przez dobierane i pozostawione w nieładzie, po pojedyncze, hipisowskie plecionki. Stylizacji z warkoczami jest naprawdę wiele, więc jest w czym wybierać.

Kucyki

Upinamy bardzo wysoko, na środku albo nisko tak, jak biegnie linia włosów. Podobnie jak z warkoczami propozycji jest wiele. Klasyczne lub nonszalanckie. Wiązane gumką lub wstążką. Luźne i nieregularne albo wygładzone i nabłyszczone. Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów, masz masę możliwości!

Wypuszczone kosmyki

Możemy też dać włosom trochę luzu! Wypuszczamy kosmyki poza upięcie w kokach, warkoczach, kucykach lub lekko upiętych falach. Włosy w zależności od fryzury będą wyglądać trochę romantycznie, a trochę w nieładzie.

Prosta linia

I chodzi tutaj o przedziałek! Centralnie na środku w linii nosa albo bardzo, bardzo na boku – kilka centymetrów nad uchem! Do tego wygładzone włosy, kucyk albo warkocz. Natomiast jeśli chcesz zaszaleć, do prostej linii przedziałka natapiruj włosy. Nikt nie przejdzie obok obojętnie!

Grunge na głowie

Styl grunge powraca na jesień! Przypadkowość i artystyczny nieład jest tutaj najważniejsza: fale, ostre cięcia, zmierzwione lub nabłyszczone. To fryzura zdecydowanie na piątkowy wieczór, w towarzystwie mocnego makijażu!

Retro loki

Perfekcyjne, eleganckie i nabłyszczone fale z przedziałkiem na boku, jak dawna gwiazda Hollywood! To propozycja na wielkie wyjście, ale tym razem także do codziennych stylizacji!

Akcesoria

Wianki, turbany, spinki, czapki z daszkiem i … korony, ale najważniejszym trendem są opaski i kokardy. Opaski najlepiej sportowe z dużym logo lub w wersji eleganckiej jako duża biżuteryjna ozdoba. Natomiast kokardy jako dodatek i wiązanie spinające kok, warkocz czy kucyk.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację w naszym salonie. Nasi Styliści pozostają do Twojej dyspozycji, wspólnie poszukamy idealnego rozwiązania dla Ciebie.
rezerwacja